Wpis z mikrobloga

Niemniej jednak każda żywa jednostka na tym globie dąży do reprodukcji własnego genotypu


@robvan: nie, są osobniki homoseksualne wszędzie. Jak i jest dziedziczenie krewniacze.

Ale ni o to chodzi, pisze, że jest zwykłym człowiekiem. "nie". Jest jak człowiek bez nogi.

A tak w ogóle "normalność" jest tak cudownie bezużytecznym, zasmarkanym frazesem, ze powiedzieć można tylko tyle: kto mówi o normalności ten nie ma honoru ( ͡° ͜ʖ ͡°
@TadzioNorek: anomalią jest coś co występuje całkowicie naturalnie w wielu, wielu gatunkach i nawet w przypadku wybicia całej populacji homo, w nowej rodzi się ich więcej by uzupełnić straty? I nie wolno mi się z tm kłócić.
Hem, hem ciekawe...

A to czemu nie pogadamy jak nienormalny jest dostęp do internetu? O lepiej, porozmawiajmy o tym jak nienaturalne są szczepionki. Wszak normalność to ważna rzecz, nie insza jej umniejszać ni pomijać!
@robvan: no właśnie oznacza. Anomalia jest stanem niezwykłym. Populacja homo jest stała, odnawialna.
Normalność to frazesik bez definicji, ale już anomalia ma konkretną. I homoseksualizm jej nie spełnia.
@Naxster Ale po co skaczesz ( ͡º ͜ʖ͡º) czy każdy musi mieć taki sam punkt widzenia?
Jeśli by się odnieść do jednego, naukowego to ten zapewne stał by po naszej stronie. Ale powiedz cokolwiek odmiennego to zaraz sie zjada i zaczna wyzywac od prawakow, homofobow i innych. Ale tu nie o to chodzi.
Ale po co skaczesz


@TadzioNorek: ja? Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu, homoseksualizm jest nienormalny a mówienie, że człowiek homoseksualny jest nienormalny to homofobia. Czego na mnie skaczesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli by się odnieść do jednego, naukowego to ten zapewne stał by po naszej stronie.

Oj naiwny ty... normalność nie ma definicji dla polonistów. Dla naukowców znaczy tyle samo co "honor".
@Naxster to że anomalia jest stanem niezwykłym nie oznacza, że nie może być stałą czy tam odnawialną. Każdy organizm bardziej złożony na ziemi dąży do reprodukcji bo to mu daje tylko pewność jako takiego trwania w nieskończoność. Człowiek do reprodukcji potrzebuje drugiej płci. Więc homoseksualizm jest czymś innym, nienaturalne. Jest anomalią.
to że anomalia jest stanem niezwykłym nie oznacza, że nie może być stałą czy tam odnawialną.


@robvan: no tak jakby oznacza

(1.1) incydent nieprawidłowości

ale dobra, jak widać to kolejne sztandarowe hasło bez pokrycia...

Jak widać nie posiadanie dzieci jest równoznaczne z #!$%@? nogi. Dobrze, że 3/4 naukowców o tym nie słyszała.

Ale ciekawych rzeczy się dowiedziałem, wszyscy żyjący w celibacie to anomalie, równie chorobliwe co posiadające dwie głowy!
@Naxster każdy z nas jest anomalią w jakimś aspekcie życia społecznego, biologicznego czy jakimś innym. Nie widzę w tym problemu. Kazdy jest inny. Nie wiem skąd w tobie tyle żalu i rozgoryczenia.
@robvan: nigdy nikt nie określił niczego nienormalnym i miał pozytywny przekaz na myśli.

Acz ja tylko się śmieję z tego jak bardzo nie ma na wykopie porównań bycia niehetero do bycia ciężko upośledzonym. Wielu rzeczy tu nie ma, nawet jak się je obserwuje.