Wpis z mikrobloga

Minęła dziś szósta doba banicji użytkownika @WuDwaKa oraz użytkownika @MaddoxX1911, chcieliśmy wam tylko przekazać że cały czas

PAMIĘTAMY!!!

Dziś wpis pamięci nieco o późniejszej porze ze względu na zdarzenia atmosferyczne które stanęły mi na przeszkodzie, było tak gorąco że większość dnia musiałem moczyć bydlaka w wodzie.
Odpowiedzi od moderacji odnośnie druzgoczącej ankiety nie otrzymałem, myślę że to ze względu na weekend. Nie ma zapewnie obecnie w Poznańskiej Willi osób na tyle kompetentnych by móc rozstrzygać w tak ważnej kwestii, albo są tylko robią tam coś innego równie ważnego w serwerowni. Grafiki okolicznościowej nie przygotowałem bo jak już pisałem były niesprzyjające warunki atmosferyczne ale kolega @Line-Storm ostatnio zrobił dwie więc dziś posłużę się drugą, mam nadzieje że kolega nie będzie mi miał za złe
Ale zrobiłem co innego, zrobiłem tag do obserwowania cobyście mogli otrzymywać powiadomienia o wpisach pamięci, to znaczy nie zrobiłem tylko wpisałem ciąg znaków poprzedzony haszem który sobie już używam od jakiegoś czasu i dodaje do własnych wpisów co bym mógł je kiedyś znaleźć jak mnie zabraknie, tak że to mój prywatny tag ale chwilowo go użyczam w tym szczytnym celu ---> #invektywy
Postaram się jutro przygotować jakąś petycję albo zrobić coś więcej dla sprawy, no chyba że mi się nie będzie chciało to wtedy nie

#wudwakacontent #moderacjacontent #wykop #wykopstronk
Pobierz
źródło: comment_d6dT0QQquMk6dT935jlNapEP1scuR3dY.gif