Wpis z mikrobloga

Moja mama to fanatyczką serników najgorzej. Pół mieszkania z------e twarogiem. Średnio raz w tygodniu musi upiec sernik. Ogólnie bardzo lubi piec, jakieś 2-3 ciasta w tygodniu, mnie to cieszy, bo zawsze coś dobrego do zjedzenia, ale k---a nie ma weekendu bez sernika. I co chwile kupuję ten twaróg bo się zawsze przyda, a jak zostanie to w-------a ten ser rano i wieczorem albo co drugi dzień robi pyry z gzikiem XD Nienawidzę tego k------a, na szczęście już nie jadam obiadów w domu, więc już tak mnie to nie w-----a. W życiu jadłem już chyba wszystkie rodzaje sernika. Raz nie kupiła twarogu, ale okazało się że nie był potrzebny bo zrobiła sernik k---a bez sera xD Ale dzisiaj przeszła granice swojego sernikowania i musiałem się wyżalić. Wracam wczoraj z pracy, o widzę placek, no spoko, ale oczywiście sernik tym razem z truskawkami bo jest sezon. No trudno. A dziś przy śniadaniu widzę a na szafce przepis: sernik warszawski. By to c--j pytam po co wyciągnęła ten przepis jak już jest sernik, a ona że kupiła wczoraj za dużo twarogu i zrobi drugi XD i c--j muszę teraz się zajadać dwoma sernikami.
! #gownowpis #oswiadczenie #sernik #gorzkiezale
MojStaryJestFananatykiemSkokow - Moja mama to fanatyczką serników najgorzej. Pół mies...

źródło: comment_hOJkXNv4b38fhu8QHgQcUAzOTCbHJlrC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach