Wpis z mikrobloga

  • 11
@krolik1337 Według mnie z jednej strony nie ma sensu być dumnym z rzeczy na które się nie na wpływu, ale z drugiej strony pełna akceptacja siebie wymaga pewnego rodzaju dumy z tego, kim się jest.
  • Odpowiedz
@nocnazjawa: Jest to prowokacyjne względem katolików. Wsadzanie w takie miejsce symboliki lgbt jest co najmniej niestosowne i świadczy o braku jakiejkolwiek wrażliwości.

@MinnieMouse0: Ale czy to jest spójne logicznie? Na takiej samej zasadzie można by organizować marsze tych grup, o których pisał krolik1337.

W końcu jeśli ktoś jest hetero to do niego nie może odnosić się to
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Na dole jest znak zapytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi mi tylko o symetrię tj. czy według ciebie "pełna akceptacja siebie wymaga pewnego rodzaju dumy z tego, kim się jest. " odnosi się do każdej z tych grup i każda jest w pełni uprawniona do manifestowania tego.
  • Odpowiedz
@PrinsFrans: tecza z tego co wiem zawsze byla uznawana za symbol przymierza z Bogiem. odrobine prowokacyjne bylo to, ze poprzednia instalacja miala tylko 6 kolorow, tak samo jak tecza bedaca symbolem lgbt

@lubielizacosy: miasto, jak za kazda inna podobna instalacje artystyczna. moze kiedys o tym slyszales, nazywa sie to 'fontanna'
  • Odpowiedz