Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki #zalesie
Chce zmienić miejsce zamieszkania, znalazłam dzisiaj fajną ofertę pokoju za 750 złotych. W miare fajnie lokalizacja, malutkie, ale przyjemne (miało fotel bo łóżko się nie mieści xd). Zadzwoniłam, zobaczyłam, wszystko wydaje się fajnie, o 22 miałam dać znać czy biorę, wiec dzwonie do #januszebiznesu i dowiaduje się, że to była cena na ZACHĘTE. On może wynająć mi za 800 zł, albo jednak 850 bo tyle poprzednio płaciła dziewczyna. Życzę żeby dziewczyna, która tam zamieszka zamieniła mieszkanie i życie #janusza w #pieklo. #krakow #patologiazmiasta #logikaniebieskichpaskow #skadsiebioratacyludzie
  • 14
@Emka5 szkoda, że nie powiedział mi tego wcześniej. Pojechałam tam wynająć pokój na innych warunkach, wiec zostałam oszukana. Straciłam dwie godziny, po to, żeby mógł mi powiedzieć kilka goidzn później, że podnosi cenę. Jak dla mnie niech sobie za milion wynajmie ten pokój, ale to zwykle kłamstwo.
@Nymfie może akurat trafi swój na swego i ludzie będą umawiać się na podpisanie umowy po czym na spotkaniu stwierdzą, że w sumie za 500 wynajmą. Żeby tracił czas i nerwy jak ja ))¯_(ツ)_/¯