Wpis z mikrobloga

Taki box dziś powędrował w nowe ręce. Baza pierwotnie wykonana na zamówienie pewnej mirabelki, która w połowie mojej pracy delikatnie mówiąc mnie zlała (nie polecam i nie pozdrawiam, bo to mega nie fair), na szczęście długo nie czekała na nowe ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam full screen.
#rekodzielo #handmade #scrapbooking #chrzest #dzieci
Pobierz
źródło: comment_974q2mUs89wozdI45cUmCAHuNQwhl55T.jpg
  • 15
@Tomek1902: na ślub do tej pory to robiłam akurat tylko kartki i albumy, ale to akurat żaden problem nie jest - może być figurka, szufladka na prezent, kieszonki na pieniądze, figurka na środku (ale raczej z beermaty bo o ceramiczne ładne ciężko), no w sumie sporo jest opcji.
@matra: przepiekne :)
Zazdroszcze talentu, ja niestety jesli chodzi o zmysl estetyczny i tego typu kwestie to coz... bida, bida.
Ale te Wasze prace przeurocze!
@agaja dziękuję :)
W sumie nie ma czego zazdrościć, bo raz że zawsze może być lepiej, a dwa że każdy odnajduje się w czymś innym. Ja np kompletnie nie potrafię śpiewać, albo szyć i panicznie boję się jazdy samochodem więc nie mam nawet prawka xD
@matra: moim zdaniem rekodzielo > spiewanie.
Zawsze chcialam takie rzeczy umiec.. zaczelam sie uczyc sto lat temu na drutach robic, ale udalo mi sie ogarnac pierwszy rzad - ten na drucie. Dalsze bylo zbyt skomplikowane :P
Pamietam, jak w ciazy czekalam na zajecia w szkole rodzenia i obok dziewczna na szydelku robila elementy do kolderki dla coreczki. Tez cudne to bylo.
A ja nawet mam problem z zapakowaniem prezentu. Jak sie