Wpis z mikrobloga

#zegarkiboners #zegarki #watchboners #trojmiasto Poratujcie, nie możemy, nie umiemy ustawić prawidłowego czasu i daty na tym zegarku. Co prawda pijemy wino, ale bez przesady. Niby dwoje dorosłych ludzi... Albo jest zepsuty, albo nie wiem co. Gwarancja się kończy za 2 miesiące, więc trzeba się zająć reklamacją gdyby był zepsuty. Gdzie udać się w trójmieście, żeby jakiś fachowiec to ustawił?
tylkopstryk - #zegarkiboners #zegarki #watchboners #trojmiasto Poratujcie, nie możemy...

źródło: comment_xJLfXkLrq6y3AnyvJt1M4zwcC6XCshAH.jpg

Pobierz
  • 15
@Norskee: @Bachal: odciągamy koronkę i ustawiamy miasto: Londyn. Cały czas jest zła data: 9 albo 10. Już próbowałam obrotu dookoła świata i zmienia się z 9 na 10 lub odwrotnie. Próbowałam ręcznego ustawienia daty (górny przycisk) i też dupa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkopstryk: daj znać jutro. Jak się nie zsynchronizuje to sprawdzę u siebie jak się wymusza synchro tylko to najlepiej w jakimś sszzerym polu zrobić
@tylkopstryk: Wymuś synchronizację. U mnie wygląda to tak, żę wciskam oba przyciski, te po prawej stronie. Wskazówka sekudnika ustawia się na godzinę 12 i czekam. Trwa to od kilku minut do kilkunastu nawet. Wskazówka na najniższej tarczy powinna ustawić się na ten czas na RX. Jak znów zacznie odmierzac czas wciskasz dolny przycisk i patrzysz co wskazówka na dolnej tarczy pokazuje - jeśli OK to znaczy, że czas został pobrany poprawnie.