Wpis z mikrobloga

czy to normalne że jak dbam o dziewczynę to ona się robi chłodniejsza niż normalnie i skupia się na sobie a jak zaczynam mieć #!$%@? to zaczyna się o mnie starać i robić wszystko - z jednym ale, zauważa to że mam #!$%@? i robi sie problem powoli ?

#gownowpis #pytanie #zwiazki #zwiazek
  • 16
  • Odpowiedz
@Slothowy: @bellazi: @ImYourPastClaire: no właśnie o to chodzi że ona jest w większości rzeczach cholernie normalna, zdrowa, racjonalna (co się rzadko zdarza u kobiet) ale w przypadku 'starania się' o siebie to odwala jej wg tego schematu... znacie jakąś której tak nie odwalało? czy to taki jednorożec mityczny ?
  • Odpowiedz
@suluat: moja ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I to całkiem poważnie - ani jednej chorej, nielogicznej akcji. Ale nie podam namiarów. :D
Pogadaj ze swoją, albo się z tym ogarnie, albo masz dwie opcje: akceptacja i rezygnacja. Sam musisz wybrać.
  • Odpowiedz
@suluat: Istnieją, nie dużo ale istnieją. Wiesz, aby kobieta zachowywała się dobrze i racjonalnie musi mieć poukładane w głowie przed związkiem. Jeżeli bawią Cie takie zabawy to się baw, a jak nie to powiedz jej co czujesz i co myślisz i może dojdzie do jakiejś refleksji. W końcu życie to przede wszystkim praca nad sobą. Nikt się idealny nie urodził. (No poza mną ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@suluat Niestety, ale to działa w obie strony. Jak jest dobrze to jest dobrze, jak ktoś przestaje na Ciebie zwracać uwagę, przestaje się starać to nic dziwnego, że się odsuwasz od tej osoby. Co raz mniej Was łączy i to prowadzi do konfliktów. Gierki, gierkami, ale w końcu któreś musi odpuścić a drugie to docenić. Trzeba zachować ten tak zwany złoty środek. Nie ma nigdy tak, że oboje staracie się w
  • Odpowiedz