Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znajomy miał urodziny o czym poinformował mnie FB.
Złożyłem mu życzenia sprawa zamknięta, otóż nie. Pisze do mnie:
Z- Ale wiesz, że ja nie mam dziś urodzin.
Ja -No ale jednak mnie FB poinformował, że masz więc o co chodzi.
Z-Bo ja sobie ustawiłem błędną datę, żeby sprawdzić kto będzie pamiętał na prawdę no i ty na przykład nie pamiętałeś.
Ja-Gościu ja swojego numeru pesel nie pamiętam a ty mi o coś takiego wyrzuty robisz?
Z-No ja pamiętam kiedy ty masz.
Ja-Też mi wyczyn jak mam prawdziwą datę na FB.
Z-Nawet gdybym nie miał przypomnienia na FB to bym sobie w notesie zapisał wiesz.
Ja-No to traktuj FB jako mój notes. Przypomina mi o urodzinach.
Z-Ale jednak lepiej gdybyś po prostu pamiętał.
Ja- To ci jeszcze do tych życzeń rozumu dopisuję. Bo ewidentnie masz braki.
Z- no i się okazało jakim jesteś kumplem.

Wywalił mnie ze znajomych.
To ja jestem jebnięty czy on?

#facebook #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania:
jest trzecia opcja. Zamiast dawać prawdziwą czy zmyslona nie pokazywać jak wcale.

Cieszę się ze skromnego grona pamietajacych Co do dnia a i uśmiech na twarzy się pojawia jak ktoś Plus minus pamięta i sam z siebie sie odezwie.

Reszta to tam chvj( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wobec urodzin znajomych stosuje podobna zasade. Serio, telefon z falstartem czy dwa dni po fakcie wiele nie zmieni a człek
@AnonimoweMirkoWyznania: data urodzin na FB wyłączona. możliwość wstawienia czegoś na moją tablicę zablokowane aby nawet jak ktoś wie to mi tych bzdetów nie pisał i sam się brzydzę tam coś takiego wpisywać - zadzwonię na 5 minut albo jeśli wiem, że ktoś jest zajęty to wyślę smsa. Choć minimalny wysiłek a nie kurna powiadomienie FB i wpisanie 100 lat czy inny bzdet osobie z którą nie było dawno kontaktu. Sam powiadomienia
@AnonimoweMirkoWyznania: testy z fałszywą datą niepotrzebne, lepiej żadnej nie wpisywać. Jednak hurtowe życzenia wszystkim znajomym są bez sensu, zwykle jest to oklepana wklejka, która odbiorcy w ogóle nie obchodzi. Więc po co to komu.

Najlepiej życzenia składać tylko kilku bliższym osobom, o których się faktycznie pamięta.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze kisne z takich wpisow na fb jak ktos dodal "ha! Dzis nie mam urodzin, widac kto pamietal i kto jest tru fred"....xD

2018, a ktos daje #!$%@? o zyczenia urodzinowe od znajomych. Juz widze, jak taki oburzony pamieta kazda date ponad 100 znajomych ze swojej listy :d
Dlatego nikomu nigdy nie pisze zyczen na fb :d