Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znajomy miał urodziny o czym poinformował mnie FB.
Złożyłem mu życzenia sprawa zamknięta, otóż nie. Pisze do mnie:
Z- Ale wiesz, że ja nie mam dziś urodzin.
Ja -No ale jednak mnie FB poinformował, że masz więc o co chodzi.
Z-Bo ja sobie ustawiłem błędną datę, żeby sprawdzić kto będzie pamiętał na prawdę no i ty na przykład nie pamiętałeś.
Ja-Gościu ja swojego numeru pesel nie pamiętam a ty mi o coś takiego wyrzuty robisz?
Z-No ja pamiętam kiedy ty masz.
Ja-Też mi wyczyn jak mam prawdziwą datę na FB.
Z-Nawet gdybym nie miał przypomnienia na FB to bym sobie w notesie zapisał wiesz.
Ja-No to traktuj FB jako mój notes. Przypomina mi o urodzinach.
Z-Ale jednak lepiej gdybyś po prostu pamiętał.
Ja- To ci jeszcze do tych życzeń rozumu dopisuję. Bo ewidentnie masz braki.
Z- no i się okazało jakim jesteś kumplem.

Wywalił mnie ze znajomych.
To ja jestem jebnięty czy on?

#facebook #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 53
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nikomu życzeń nie składam, a jeśeli już to na pewno nie na fb, uważam to za lekki nietakt. Jak milion osób ci na fb składa życzenia to też one nic nie znaczą, więc po co? Inna sprawa to zmuszanie ludzi do pamiętania takich bzdetów jak kogoś urodziny. Ja pamiętam swoje, bo musze i brata bo jakoś tak (dużo młodszy ode mnie, pamiętam dzień jak się urodził, więc może
  • Odpowiedz
OP: Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mi też to po prostu nie mieści się w głowie o co mu właściwie poszło. Nie jestem za bardzo into FB więc pomyślałem, że może jestem jakiś jebnięty i jakaś nowa moda weszła na: pamiętaj o moich urodzinach ale nie przez FB.

Nie wiem serio on faktycznie musi być ciepły inaczej tego nie jestem w stanie wytłumaczyć, choćby tego, że robi jakieś knucia i intrygi po FB
  • Odpowiedz