Wpis z mikrobloga

@Wypieracz: Nie kupisz 528A w ładnym stanie za 10k.
Zastanawiam sie ile tu ekspertów faktycznie chociaż jechało e39 a ilu ma/miało ten samochód bo nie da sie tego czytać.
Polifty lepiej gniją a silniki M54 są bardziej delikatne i mają swoje bolączki jak np picie oleju a do tego 3.0 mają problemy z trzymaniem mocy.
Szukaj 523 w automacie. Najłepszy stosunek cena/stan i komfortowo sie przemieszcza. Szykuj 2k na pakiet startowy,
@loginek0
@xionze

Oczywiście że kupisz. Te auta mają po 20lat. Miałem 4 E39 i Bóg wie ile BMW więc jako takie pojęcie mam. Przede wszystkim trzeba szukać auta bez dopisanej ideologi. W oryginalnym stanie, oryginalne lampy z jednakowym kolorze kierunków. I rzeczywiście przedlifty są wytrzymalsze - mniej gniją i silniki są pancerne. Automaty są praktycznie pancerne - psują się tylko od złego użytkowania.

Tak jak pisałem wcześniej, więcej niż 10k bym nie
@Piratez: Z grubsza to napisałem. Tylko jak kupi śmiecia to utopi kapuste i zrazi sie do marki. Ja zawsze wychodze z założenia że lepiej nawet troche przepłacić niż potem mieć nieruchomość z e39 czy innego bmw albo wrzucać łopatami do niego bilety nbp bo "okazja" która sie trafiła nadaje sie na wkład do pieca hutniczego