Wpis z mikrobloga

Czy w tych czasach, naprwadę tak trudno już o normalną kobietę? Mam 26 lat, zarabiam 2800zł netto, może nie dużo ale na zycie mi starcza. Mam własne mieszkanie, jakiś tam samochód do jazdy do pracy, mityczne 188cm wzrostu oraz jako tako ryjec. Spotkałem sie ostatnio z opinią w pracy, że nie mam kobiety bo za mało zarabiam. Czaicie to? Koleżanka stwierdziła, że po prostu nie czułaby się przy mnie wystarczająco bezpieczna, bo co jakby się samochód spieprzył, albo jakieś inne wydatki. Naprawdę teraz oczekiwania jeszcze bardziej podskoczyły? Ile powinien według was #rozowepaski zarabiać przeciętny mężczyzna, żebyście chociaż z tym swoim uśmieszkiem pogradliwym na niego nie spojrzały, hmm? #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf
  • 226
  • Odpowiedz
@Klepajro: no tak. Ale czesc osob czytajacych ten wpis komentowalo, ze po jego tu wypowiedziach widac, jak okropne sa wspolczesne kobiety.
Wiec tak troche niezebyt fajnie, nie?:)
  • Odpowiedz
@AddictedToLoli: Jeśli sugerujesz się zdaniem koleżanki na temat relacji z kobietami to już masz odpowiedź dlaczego żadnej nie masz. Każdy mężczyzna wie że kobiety nigdy nie są szczere w takich sytuacjach a często nawet ich nie rozumieją bo działają instynktownie i emocjonalnie, a nie inteligentnie na zasadzie logiki w tych kwestiach (oraz wielu innych).

Masz 26 lat, stabilne dochody, jesteś wysoki i masz auto ale Twoje doświadczenie z kobietami jest na
  • Odpowiedz