Wpis z mikrobloga

Czy w tych czasach, naprwadę tak trudno już o normalną kobietę? Mam 26 lat, zarabiam 2800zł netto, może nie dużo ale na zycie mi starcza. Mam własne mieszkanie, jakiś tam samochód do jazdy do pracy, mityczne 188cm wzrostu oraz jako tako ryjec. Spotkałem sie ostatnio z opinią w pracy, że nie mam kobiety bo za mało zarabiam. Czaicie to? Koleżanka stwierdziła, że po prostu nie czułaby się przy mnie wystarczająco bezpieczna, bo co jakby się samochód spieprzył, albo jakieś inne wydatki. Naprawdę teraz oczekiwania jeszcze bardziej podskoczyły? Ile powinien według was #rozowepaski zarabiać przeciętny mężczyzna, żebyście chociaż z tym swoim uśmieszkiem pogradliwym na niego nie spojrzały, hmm? #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf
  • 226
  • Odpowiedz
@AddictedToLoli dziwne, że ciągle jest wspominane o tym jakie kobiety mają wielkie wymagania. Wystarczy, że mam swoje trzy najważniejsze a mało kto z mojego otoczenia potrafi je spełnić. Nawet gdy nie patrzę na wzrost. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful jestem studentką dzienną pracującą na pół etatu. Dorzucam się do budżetu wspólnego jaki mamy z moim #niebieskipasek. Nie uważam, że On ma zasuwać trzy po trzy po większe pieniądze. Powoli awansuje, generalnie mamy razem tyle, że starcza na spokojnie na wszystko i na przyjemności. Keota 2800 zł od mężczyzny to nie są grosze, nie uważam, że męskość jest określana miarą zarobionych pieniędzy, które z czasem oczywiście muszą
  • Odpowiedz
  • 1
@AddictedToLoli weź sobie przywieź jakąś normalną, fajną dziewczynę z Ukrainy/Białorusi/Rosji, po co Ci jakaś karyna p0lska witamina roszczeniowa, powinie Ci się noga z robotą i Cię kopnie w d*pe i jeszcze zgnoi po rodzinie, że jesteś zerem i to wszystko Twoja wina i pójdzie się bolcować z jakimś sebixem ¯_(ツ)_/ ¯
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: > ładna, inteligentna dziewczyna ze świetnym charakterem

Jeżeli to prawda, to Cię przygarnę. Nie musisz nawet na pół etatu pracować, dam Ci te 2k kieszonkowego.
Ale musisz być minimum 9.5/10. Musi być efekt wow.
Fajnie jakbyś ogarniała chatę, sprzątała. Gotuję i piorę sobie sam. Jak lubisz, to możesz też prasować, ale nie jest to konieczne.
  • Odpowiedz