Wpis z mikrobloga

@Cybher1: Jak facet nie podaje info o wzroście to od razu wiadomo, że jest karłem. Tak samo laski z wykadrowanymi zdjęciami wyłącznie twarzy - możesz od razu odpalać szantę.
arcxa - @Cybher1: Jak facet nie podaje info o wzroście to od razu wiadomo, że jest ka...
  • Odpowiedz
@Cybher1: No więc każdy ma prawo mieć swój gust, im się podobają wysocy, Tobie pewnie szczupłe itd. To nie powód bycia głupim pustakiem. A obrażasz ją bo czujesz że nie spełniasz wymagań, to może i przykre ale no chyba nie tędy droga.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: problem w tym, że to kobiety wybierają faceta a nie odwrotnie i mój gust nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym na wzrost nie mam wplywu, a wagę i wygląd można zmienić. Taki "gust" ma coraz więcej ksiezniczek, dlatego faceci tak je hejtują. Najgorsze jest to, że ich wymogi są arbitralne i nawet małe odstępstwo od ideału przekreśla faceta.
  • Odpowiedz
o hui, pierwsza wiadomość od laski na #tinder odpisałbym coś chamskiego, ale nie chce mi się pisać z pustakiem


@Cybher1: trochę taka #logikarozowychpaskow w niebieskim wydaniu. Po co w takim razie zakładasz konto na tinderze? Chyba nie oczekujesz tam pytań o ulubionego filozofa.
  • Odpowiedz