Wpis z mikrobloga

Słyszeliście kiedyś o tragedii Ebrietas, Córki Kosmosu?

Tak myślałem. To nie jest historia, którą usłyszysz w Byrgenwerth.
To legenda Kościoła Uzdrowienia. Ebrietas była Wielką Rodu, tak potężną i tak mądrą, że potrafiła użyć przedwiecznej prawdy, aby manipulować Starą Krwią aby tworzyć życie... Miała taką wiedzą o Kosmosie, że potrafiła nawet uratować od śmierci tych, na których jej zależało.

Stała się tak potężna, że jedyną rzeczą, jakiej się obawiała... była utrata tej potęgi, co oczywiście się stało. Niefortunnie, całą swą wiedzę przekazała Chórowi, który to Chór podstępnie uwięził ją pod katedrą.

Cóż za ironia. Potrafiła ocalić innych od szaleństwa, ale nie siebie samej.

#bloodborne #ps4 #gry
splndid - Słyszeliście kiedyś o tragedii Ebrietas, Córki Kosmosu?

Tak myślałem. To...

źródło: comment_ez1dfbd2LsMNyxYU7nPq6HDMJhQlGLjl.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: @kasmiros: ja wczoraj 6 podejść, maksymalnie zjechałem ją do 20% jej życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkich bossów robię bez pomocników, tutaj nie wiem czy przybrałem dobrą taktykę, że prawie w ogóle nie zapędzam się pod jej brzuch, a bardziej czekam na jej szarże/body slam i wtedy w głowę/korpus celuję. Spróbuję dziś być nieco bardziej agresywnym.

Tak czy siak, zwróćcie uwagę, że to
  • Odpowiedz
@BigBadBat: Twórcy gry dają Ci zaledwie strzępki informacji, lore w tej grze jest w głównej mierze wywnioskowywane przez graczy na bazie opisów przedmiotów, wyglądu postaci, wyglądu lokacji, itd.

Więc tak, to fanowski opis Ebrietas xD
  • Odpowiedz
@splndid Okej xD Muszę w końcu zagrać, ale wytrwale czekam na remake Demon's Souls, żeby zacząć od samego początku. Mam nadzieję, że Bluepoint Games się za to zabierze.
  • Odpowiedz