Wpis z mikrobloga

  • 10
Generalnie dość słaby pomysł. Już widzę te nowo powstające żłobki i przedszkola dla proepidemików. Znakomity pomysł na biznes swoją drogą. Lepszym pomysłem (oprócz tego) byłaby w takiej sytuacji odmowa świadczeń medycznych dla całej rodziny. Skoro rodzice nie wierzą w medycynę, to niech się sami leczą. Składka zdrowotna oczywiście nadal byłaby od nich pobierana, może nawet wyższa, bo swoją postawą zagrażają reszcie społeczeństwa. Komuś się nie podoba, droga wolna, można się wyprowadzić do krajów, gdzie nie ma szczepień. Afryka środkowa byłaby spoko wyborem XD

PS. Odmowa leczenia nie dotyczyłaby dziecka. Nie jest ono winne głupocie rodziców.

#oswiadczenie #medycyna #zdrowie #proepidemicy #antyszczepionkowcy #polska #dzieci #przedszkole
pogop - Generalnie dość słaby pomysł. Już widzę te nowo powstające żłobki i przedszko...

źródło: comment_wvLgSubhjgxU44Qug0nz2TQFmhwuOqff.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Fafnucek: ależ oczywiście i drut kolczasty. No ale w sumie czego się spodziewałeś? Ospa party ludzie urządzają sobie w domach to juz chyba nic mnie nie zdziwi. A tak na serio to wiem, że taka wylęgarnia na małej przestrzeni może być dla innych dzieci zabójcza, ale jak nie sierpem...
  • Odpowiedz
Czyli nieszczepionym dzieciom chcesz odmówić opieki zdrowotnej ale alkoholików, narkomanów, ludzi otyłych itd. to za państwowe trzeba leczyć?
Rozumiem, że wszystkie choroby związane z niewłaściwą dietą, brakiem ruchu, również powinny być leczone w prywatnych placówkach? Jak ktoś zachoruje na rzeżączkę to też - przecież miał świadomość czym grozi nieodpowiedzialny seks.
Długo można się tak rozwodzić ale to jak kopanie leżącego;) W każdym razie brawa za ten pomysł.

Taki pomysł miał też blogojciec,
  • Odpowiedz