Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Decyzja byłaby mega dziwna, biorąc pod uwagę, że dopiero co wrócił Twarowski, a za kilka miesięcy ma dołączyć Smokowski - nie wierzę, że nie przewidzieli, że słuchalność wzrośnie po ich pojawieniu się w radio. Do tego zapowiadali powrót Twarowskiego dość hucznie, a to było kilka dni temu, byłoby to tym bardziej dziwne, bo przecież decyzja o zamknięciu radia nie zapadłaby raczej w ciągu 1-2 dni.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: wiedziałem, że któraś stacja wypadnie. Weszło zaczęło nieco wcześniej, jest bardziej luźne, duzo smiechu. A w zapinamy pasy wiecej konktretow, informacje co godzine.
  • Odpowiedz
@Borys125: no i tym luzem wygrywaja. powazny content mam wszedzie i ilez mozna tego sluchac.

Druga sprawa. Ludzie płaczą na twiterze, ze zaspamowany Orlenem przez weszlo. no ale hajs sie na pewno zgadza dzieki temu.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: gdyby takie ruchy wykonywali tylko po to by zmieniać nazwę, itp., to jeszcze bardziej by stracili w moich oczach. Nie potrafią przyciągnąć i przede wszystkim utrzymać słuchacza, no to jeżeli to zarzutki, to tylko zirytują ludzi.
  • Odpowiedz
Pracowałem na tym samym pietrze gdzie jest to radio. Szczerze mówiąc mało się tam działo. Widziałem pare razy twaro, smoka ani razu. Słaby content chyba
  • Odpowiedz