Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #rozowepaski tak dla odmiany i nie bait ani reklama ()
23 lvl, wygląd modelek z victoria's secret i łeb na karku też, nie jestem imbecylem plus całkiem fajna kariera.
Dlaczego to tutaj piszę?
Bo z tym wszystkim można nadal nigdy nie być w związku ani nawet (mając jakąś godność i zasady) one night standu.
Zawsze podejrzewałam że onieśmielam mężczyzn ale ostatnio mnie to uderzyło, gdy będąc na imprezie, jakiś koleś próbował mnie namówić żebym poprosiła jego kolegę do tańca bo on jest nieśmiały. Zapewniłam go że nie jestem suką i nie odmawiam rozmowy/tańca, więc równie dobrze może podejść sam tutaj i teraz i gadać ze mną zamiast niego.
I wiecie co?
Oczywiście że tak się nie stało
Smutno mi.
Jestem całkiem miłą osobą i nie wybrzydzam, preferuję inteligencję ponad wygląd, ale ile razy dawałam normikom szansy/wychodziłam z nimi/tolerowałam odchyły, tyle samo razy się zawiodłam. Do takiego stopnia że mało komu ufam i nie potrafię się otworzyć w obawie że znów dostanę po dupie/sercu.
Mam wrażenie że powinnam zostać zakonnicą, problem jest w tym że nie znoszę kościoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kurtyna.
#zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 84
  • Odpowiedz
CzarodziejskiGrabarz: OP:
Nie spenetrowal ciebie, ale penetrowal co tydzien inna wiec jednak tym ruchaczem był. Widzisz ja mam ten sam problem z kobietami, potrzebuje poznac sie lepiej, zbudowac jakas przyjazn, zwyczajnie polubic sie zanim w ogole pomysle o czymkolwiek z dana samiczka. Natomiast nastawienie rozowych - nie chcesz sie ze mna calowac na 3 randce to pewnie jestes gejem/aseksem albo zwyczajnie niepewnym siebie stulejem i trzymaj sie ode mnie z daleka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to problem jest z towarzystwem, w którym przebywasz i takich ludzi poznajesz. Poza tym chwalenie się swoją dziewczyną chyba nie jest niczym złym - no chyba, że masz na myśli tylko i wyłącznie takie "obleśne" chwalenie się przed kumplami/w towarzystwie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jaka masz calkiem fajna "kariere" w wieku 23 lat? W-ce prezes Orlenu czy moze Lotosu? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak nie bajt i nie masz tak naprawde parówki miedzy nóżkami to zejdz na ziemie - bo jak ta victoria's secret jest taka sama jak ta kariera to słabo troche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LuksusowyKat: TopKek musisz rozróżnić dwie rzeczy. Powodzenie na jednorazowy spust a zainteresowanie jako kobietą (związkiem, partnerstwem). Na jednorazowy spust - jasne, każda różowa znajdzie chociaż jednego kolesia, który stwierdzi, że jest lepsza niż ręka. Na to drugie - nie. A są różowe, które nie chcą seksu bez zobowiązań - w końcu sami na wykopie piszecie jak ważny jest mały przebieg...

Zagadywanie to było combo żywego szczerego zainteresowania (czyli co tam w
  • Odpowiedz
SześcioramiennyKondon: LuksusowyKat

Zagadywanie to było combo żywego szczerego zainteresowania (czyli co tam w kontekście konkretnych rzeczy z życia) z zaproszeniem na końcu


Tak wiec typowa kolezenska rozmowa, niestety ale tak to mozna sobie latami pisac. Wybacz mi moj poczatkowy agresywny ton, ale mnostwo sie nasluchalem od znajomych rozowych takiego pierdzenia, ze jak to one nie zagaduja a zaden mnie nie chce a w praktyce to napisala "czesc" na messnegerze do chada
  • Odpowiedz
OP: @abunasrallah
Teraz to zabrzmi jak przechwałka ale zajmuje sie sportem zawodowo i na miedzynarodowym poziomie. I żeby nie było że wujek załatwił - sama pracuję na swój sukces, z dala od rodziny i starych znajomych z podwórka.

@lost_in_translation i jedno i drugie, chociaż bardziej to pierwsze, bo właśnie przez to poznawanie mnie rzadko się zdarza. A nawet jeśli to zgaduję że kiedy okazuje się że mam kilka innych, nietypowych dla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, trochę to przykre. Typowy 'przegryw" jeszcze zwali winę na kiepski wygląd, brak znajomych czy też kiepskie poruszanie się społeczeństwie, z tego co piszesz Tobie nie tylko niczego nie brakuje, ale wręcz wybijasz się ponadprzeciętność.
Pamiętaj żeby niczego nie robić na siłę, jestem pewien, że mając z czego wybierać trafi się ktoś spełniający Twoje oczekiwania, szanse na to masz duże. Nie przejmuj się chwilowymi porażkami ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ziomek się opinii z wykopu za dużo naczytał lub odpowiedników mirków irl. Pamiętam jak w gimnazjum paskudny kolega (znaczy nie jakoś okropnie brzydki lub obrzydliwy, ale miał dziwną twarz i był niski) wyrwał najlepszą dziewczyne w szkole bo chyba jako jedyny do niej podbił.

Ewentualnie kolega cię oszukał co do wyglądu. Tyle, że nawet brzydkie dziewczyny znajdują chłopaków, więc wątpię żeby brzydkiej dziewczynie wmawiał, że wygladasz jak modelka VS. Dlatego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a fwb najgorszy układ. I polskie słowo przyjaciel nie oznacza tego samego co friend. Dlatego anglojęzyczni rzucają tym słowem jak leci, a Polacy ograniczają się do kilku znajomych "na których mogą liczyć".
A fwb to okropny układ bo chodzi tylko o seks. A jeśli nie chodzi tylko o seks to jest to normalny związek bez nazywania tego związkiem lub związek bez odpowiedzialności wobec drugiej osoby. No i każdy się w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no i wielu facetów nie lubi gdy kobieta jest w czymś dobra, osiąga sukcesy bo mamy zaprogramowaną rywalizację w genach. A nikt nie chce rywalizować z dziewczynami bo albo oznacza to przegraną czyli upokorzenie i naruszenie ego, skopanie i tak już trzymanej pod butem męskiej dumy albo wygraną i wychodzi się na osobę, która jest chuliganem i źle traktuje kobietę (tak, nawiązuję tutaj do Petersona, ma irytującą manierę ale tutaj
  • Odpowiedz