Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #rozowepaski tak dla odmiany i nie bait ani reklama ()
23 lvl, wygląd modelek z victoria's secret i łeb na karku też, nie jestem imbecylem plus całkiem fajna kariera.
Dlaczego to tutaj piszę?
Bo z tym wszystkim można nadal nigdy nie być w związku ani nawet (mając jakąś godność i zasady) one night standu.
Zawsze podejrzewałam że onieśmielam mężczyzn ale ostatnio mnie to uderzyło, gdy będąc na imprezie, jakiś koleś próbował mnie namówić żebym poprosiła jego kolegę do tańca bo on jest nieśmiały. Zapewniłam go że nie jestem suką i nie odmawiam rozmowy/tańca, więc równie dobrze może podejść sam tutaj i teraz i gadać ze mną zamiast niego.
I wiecie co?
Oczywiście że tak się nie stało
Smutno mi.
Jestem całkiem miłą osobą i nie wybrzydzam, preferuję inteligencję ponad wygląd, ale ile razy dawałam normikom szansy/wychodziłam z nimi/tolerowałam odchyły, tyle samo razy się zawiodłam. Do takiego stopnia że mało komu ufam i nie potrafię się otworzyć w obawie że znów dostanę po dupie/sercu.
Mam wrażenie że powinnam zostać zakonnicą, problem jest w tym że nie znoszę kościoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kurtyna.
#zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 84
  • Odpowiedz
LuksusowyKat: TopKek: nawet koleżeńska rozmowa, jeśli było zaproszenie na randkę? Częste zagadywanie o konkrety (nie "cześć" tylko aktywne szukanie kontaktu, interesowanie się, zapamiętywanie faktów) i na końcu zaproszenie - to chyba już się liczy jako aktywne działanie.

I taki protip - widzicie dziewczyny typu "nie mam powodzenia ale friendzonuje", bo te które serio mają przewalone w relacjach damsko-męskich raczej nie będą się tym chwalić. Poważnie, dla mnie to jest powód do
  • Odpowiedz
Zyczliwaiszczera: Koleżanko problem masz tylko i wyłącznie Ty. Sama jestem ładną dziewczyną, emerytowaną fotomodelką po studiach naukowych, mam artystyczne pasje, 29 lat i wspaniałego narzeczonego. Nie policzę ilu facetom dałam w życiu kosza, ilu dosłownie szalało na moim punkcie. I nie jest do tego potrzebny Facebook czy Instagram - mnie zapraszają na kawę klienci w pracy (ʘʘ) Faceci szaleją gdy widzą ładną dziewczynę i nie wmówisz mi
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania bait bo laska z wyglądem victoria secret nigdy nie będzie miała tego problemu. Jak już ktoś pisał pewnie spotykasz się z ruchaczami a później płaczesz że Cie oszukują
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie lubie takich postow gdzie op udaje ze sie zali a tak na prawde sie chwali.
Nie jestes przrgrywem tylko proznym pustakiem szukajacym atencji. "Ohhh jestem taka piekna i tak chcialabym dac szanse szarakom ale tak ich krepuje.... ! Niech ktos odbierze mi tylko cialo modelki zebym mogla zajrzec w golebie serce przegrywa bo to nie wyglad sie liczy!"
Jestes taka piekna ogarnieta i smiala to wskakuj na bolca mega
  • Odpowiedz
OP: @Wykrok czyli konkluzja jest taka że muszę być bardziej nudna i przestać się spełniać zawodowo żeby mężczyźnie nie było przykro. Czyli że faceci lubią takie laski od których mogą czuć się lepsi?

@Zyczliwaiszczera nie uważam się za ósmy cud świata i dość często jestem stroną ktora inicjuje kontakt etc. przy czym w takim układzie też nic nie wychodzi bo a to desperatka albo atencyjna #!$%@? albo w najbardziej durnym przykładzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mi zawsze mówią, że nie spotkałem odpowiedniej osoby. I zawsze trochę z tego kisnę. Może coś jednak w tym jest i może to też Twój przypadek.


I nawiązując do jednego z problemów: tak, sporo facetów czuje się wyłącznie komfortowo, kiedy czują się lepsi od kobiety, ale też dużo kobiet nie szanuje facetów, od których same czują się lepsze. Stąd też w dużej mierze przyjęło się, że związki kobiet ze sporo
  • Odpowiedz
o tak alkohol często ułatwia sprawę doraźnie. Problem jest na późniejszym etapie, gdzie na początku znajomości niebieski jest wyluzowany i pewny siebie i co to nie on, potem gdy sie umawiamy na randkę koleś jest bardziej nerwowy niż przed badaniem prostaty. Potem im brnie się dalej, kiedy już pojawia się u niego myśl że może mnie mieć pojawia się chorobliwa zazdrość i podejrzenia albo zagrożenie bo jak napisałam wyżej dowiaduje się o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie musisz. Bądź jaka chcesz. No i w sumie mogłem mój wywód skrócić do tego, że większość facetów woli uśrednione kobiety (nie byłoby takiego wstydu, że rozpisuje się na ewidentnego baita bo wciąż ciężko mi w to uwierzyć). Dlatego nie zmieniaj się bo byłaby wielka szkoda rezygnować z kariery i rozwoju w jakieś dziedzinie bo się facet przy tobie pewnie nie czuje. Życzę powodzonka.
Btw. Jaka dziedzina sportu?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak do niego zagadałaś te 10 min wcześniej (podejrzewam, że neutralnie), ale jeśli chodzi o kwestię zrobienia "czegokolwiek", to właśnie wysłanie posłańca jest tym "czymkolwiek". On dał ci do zrozumienia, że mu się podobasz, ale nie miał dość odwagi, aby osobiście z tym podejść (być może tak bardzo go onieśmielałaś), więc pałeczka leżała teraz po twojej stronie. Ty jednak wybrałaś drogę "nie zagadam choćby się miało palić i
  • Odpowiedz