Wpis z mikrobloga

tak było


@wysuszony Co ty, przespałeś cała ta aferę i stanowisko Apple? Ja się przyznam że nawet myślę o iPhone ale m.in. ten już jawny proceder spowalniania mnie zniechęca. To co piszesz o Androidzie to prawda ale sprzed nie wiem ilu lat, teraz aktualizacje na przykładzie Sony czy Nokii to złoto. I pisze to ja, hejter Andrzeja, fan Windows Phone az po jego grób ;(
  • Odpowiedz
@wysuszony czysty Android jest złotem i nie ma że nie, siedzę już 2 rok na nexusie i ani razu nie zmulił. A jak działają #!$%@? nakładki producentów to już inna sprawa
  • Odpowiedz
@export: akurat ios12 jest nastawiony na optymalizacje i szybkość zamiast nowych featerow. O ile koncept iOS 11 mi się podoba to był tragiczny pod katem wykonania i teraz skupili się na wyeliminowaniu tych problemów. Zobaczymy jak w praktyce ale w teorii powinieneś poczuć ulgę na 5s
  • Odpowiedz
@wysuszony
Co mnie wkurza w smartfonach z androidem to to, że producenci mają tak bardzo wywalone na telefony ze średniej półki i nie wrzucają aktualizacji pomimo, że telefon by to uciągnął. Dlatego dorzuciłem trochę hajsu i przesiadłem się na Apple xD
  • Odpowiedz
@monarchista: @jasieczek: jak dla mnie 5s na iOS chodzi.. poprawnie, zazwyczaj wystarczająco szybko jak na moje potrzeby. Nie jestem z tych co wpadają w enrage jak aplikacja się odpala 0.4s dłużej, więc jest ok. Nie ma dziwnych zacięć, freezów, crashów aplikacji czy restartów i mogę na tym telefonie polegać.
Jedyne co mnie #!$%@? to siri w momencie gdy tel jest połączony po bluetooth z autem i używany jako
  • Odpowiedz
@Wojbody: O, to to. Nie wiem jak w iOS, ale mam odczucie, że w Andku ostatnią rewolucyjną wersją była 5. Od tego czasu z nowymi wersjami systemu dochodzą mniej lub bardziej przydatne pierdoły - ale głównie pierdoły, z których skorzysta jakiśtam odsetek ludzi, a przeciętny użytkownik ma na nie #!$%@?.
  • Odpowiedz