Wpis z mikrobloga

  • 1
@wysuszony tak z ciekawości kup 5s i przywróc do stanu pierwotnego potem zaktualizuj i sprawdź kiedy chodził szybciej :). Poza tym jak widać telefony z androidem kupują ludzie zamozniejsi co nie muszą się bujac z telefonem z 2013 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@wysuszony Ja się kiedyś jaralem ios :) dopóki android nie zaczął chodzić dużo szybciej z każdą kolejną wersja. Jeden z moich telefonów to teraz mi a1 z czystym androidem. Mam trzy ekrany #!$%@? w aplikacjach i chodzi jak złoto. Natomiast mój różowy ma Samsunga w praktycznie identycznej specyfikacji i zamula. Więc jedyny sens porównywania iphonea z andkiem jest wtedy jeśli porownujesz iPhone z telefonem z czystym androidem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddml: raczej nie chodzi o czysty Android tylko to z Samsungiem jest coś nie tak. Mam xiaomi z nieczystym czyli MIUI i też chodzi idealnie od ponad 2 lat. Za to co chwilę się spotykam z opinią że Samsung muli, raz że jakiś tani model raz że flagowiec.

@wysuszony: a nie skraca ci się czas pracy na baterii wraz z aktualizacjami?
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony no I fajnie xD

Co nie zmienia faktu że połowa ludzi jest tak przyzwyczajona do androida że #!$%@? ich to obchodzi co dostanie IOS. Po kilku latach używania mało kto będzie chciał coś zmienić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: nie jestem przekonany czy mówimy o tym samym. Mam na myśli poniższy feature via Wikipedia:

The underlying architecture of Android was revised so that low-level, vendor-specific code for supporting a device's hardware can be separated from the Android OS framework using a hardware abstraction layer known as the "vendor interface". Vendor interfaces must be made forward compatible with future versions of Android; this theoretically allows the quicker development and deployment
  • Odpowiedz