Wpis z mikrobloga

#ofiarywiary to mój nowy tag autorski (wpis co dwa lata regularnie) na którym przedstawię wam ludzi skazanych przez społeczeństwo za swoja wiarę. Pisząc "wiary" mam na myśli oczywiście podobnie jak na tagu #naukowcywiary jedyną prawdziwą w Jezusa Chrystusa Syna Jedynego Prawdziwego Po Prawicy Ojca (zaraz obok Korwina) Siedzącego, więc nie będzie tu spamu islamistach.
#bekazkatoli #gimboateizm
lakukaracza_ - #ofiarywiary to mój nowy tag autorski (wpis co dwa lata regularnie) na...

źródło: comment_xDQhU0NwzwUnCZfGcc1KeLvCss9hIejE.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@sqrwielek: W oryginale było nie morduj, przecież to jest jeszcze Stary Testament gdzie Żydzi mieli nakaz kamienowania określonych przestępców xD Ale faktycznie katolik nie powinien zabijać, tak nauczał Jezus, najwyraźniej to był jednak Żyd xD

@lakukaracza_: Skąd masz tą pewność, że kazał mu to zrobić Bóg z Nowego Testamentu a nie ten ze Starego czy z Koranu?

  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Jako ateista jestem wysoce zdegustowany - przecież to jest gimboateizm w czystej postaci. Serio nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak schorzenie psychiczne? O psychozach, maniach? Rozumiem, że szaleńcy którzy mordowali w kościołach to twoim zdaniem ofiary ateizmu? xD
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Jako ateista jestem wysoce zdegustowany


Dlatego nawet tagu #ateizm nie dodałem bo was wszystko degustuje. Ateiści by chcieli mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli mieć świeckie państwo jednocześnie chroniąc debilne wierzenia, a gdy nagle ktoś te wierzenia na serio bierze i wbija się samolotem w wieżowiec to wielce są
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Gdzieś ty wyczytał chronienie debilnych wierzeń? Ja tutaj podsumowałem tylko ten wybitnie kretyński wpis. Nie uważam, że cel uświęca środki i w celu jakiejś "walki z debilnymi wierzeniami" można przeinaczać fakty jak szmatławce najgorszego sortu. Zadałem ci pytanie - czy szaleńcy którzy mordowali w kościołach to twoim zdaniem ofiary ateizmu?

a gdy nagle ktoś te wierzenia na serio bierze i wbija się samolotem w wieżowiec to wielce są zdziwieni.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Chyba nie czytałeś mojego podziału niewierzących, Może to rozjaśni Tobie obraz tego co robię.

Gimboateista- najwyższa możliwa forma ateizmu, wyśmiewa każdego niezależnie czy wierzy w allaha, jezuska czy wróżkę zębatkę i św mikołaja. Nie odwodzi nikogo od jego durnych wierzeń bo nie da się prowadzić dyskusji z kimś, kto rozmawia z krasnoludkami albo uważa się za Napoleona. Nie udowadnia nieistnienia boga bo wie, że udowadnianie niebytu jest błędem
  • Odpowiedz