Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kurde mirki mam rozkmine, jakis czas temu (niezbyt odlegly) zapoznalem na pewnej imprezie jedna panne, fajnie nam sie gadalo przez chwile, cos tam zatanczone i do domu bo zaczalem zagadywac dopiero pod koniec. I teraz zastanawiam sie czy sobie odpuscic, czy warto sie z nia w ogole kontaktowac (bo znalazlem ja bez problemu na feju w 5 minut)? dla tła sprawy - jestem licealista, wiec raczej troche siano w glowie, ale jakies tam doswiadczenie mam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie myśl o niej xD Było minęło. Serio nie warto wpadać w pułapkę gloryfikowania dziewczyny, bo do tego to zmierza skoro jej szukałeś. Ty ją znalazłeś w 5 min. Ona też pewnie mogła to zrobić, a tego nie zrobiła. Dasz jej jedynie sygnał, że Ci zależy. Im dłużej będziesz się nad tym zastanawiać tym większe będziesz mieć oczekiwania, a ona już pewnie nie pamięta że ktoś taki był. Nic z
@arard: Jeśli laska sama się nie skontaktuje, to trzeba się bardzo postarać o jej uwagę. Jeśli widać że jej zależy to dopiero warto w to inwestować czas i energię. Jeśli rozmawiało im się bardzo dobrze, to można próbować, bo może być też tak że się wstydziła napisać. Imo nic nie straci jeśli tylko napisze, ale tak jak napisałem - zero oczekiwań. Najlepiej założyć że nawet go nie pamięta
@arard: Tak, zgadzam się. Tylko zauważyłem problem w poście OPa, bo zamiast ją zaprosić jak się widzieli, to szukał jej na facebooku (po jakimś czasie) i wyrobił już o niej zdanie (myślał o niej) i widać że ma pewne oczekiwania. Z góry zakładam, że będzie ciężko. Szczególnie że to było na jakiejś imprezie. Tym bardziej dziewczyna nie wiązała z nim żadnych planów. Ot pogadane i elo. Jeśli się do niej odezwie
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętaj. Cokolwiek robisz, masz nie mieć oczekiwań! Idź z myślą o dobrej zabawie, a nie poznawaniu dziewczyn. Jak już taką spotkasz to pomyśl sobie, że to ona ma się spodobać Tobie, a nie ty jej. Trzymam kciuki! W razie pytań wal śmiało.