Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedna obserwacja z #tinder odnośnie #rozowypasek
Dziewczyny z dobrych domów, wyższej klasy średniej albo takie które dobrze zarabiają i same są w stanie zapewnić sobie byt:
Nie są gold diggerkami, nie patrzą na Twój portfel, pieniądze, na to gdzie pracujesz, nie mają problemów żeby za siebie zapłacić, albo nawet za waszą dwójkę gdy zapomnisz portfela.
Dziewczyny, które przyjechały z biedniejszych domów na studia:
Hurr durr, myślałam ze podjedziesz po mnie do domu, gdzie mnie zaprosisz, gdzie mnie zabierzesz, jestem staroświecka to facet powinien płacić za kobietę, mam 10 zł do końca miesiąca ale zabierz mnie do knajpy gdzie drink kosztuje 30, zobacz tu jest świetny butik, tu mają super ciuchy, to nic ze ubieram się w Bershce, a tutaj t shirt kosztuje 500 zł.
Gniję z tego niemiłosiernie.
#bekazrozowychpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
@PiotrSzczecin
@malutka_Asienka
@ushinotataru
@Bardamu
W Stanach to bardzo popularny termin, nawet na YT niektórzy kręcą pranki i podchodzą do takich zagadać a gdy one ich splawiaja to wracają chwilę później jakimś wypasionym autem i nagle kobiety zmieniają zdanie. Tylko wtedy youtuber zamiast je wpuścić to daje im złotą łopatę albo kilof i mówi że to dla nich bo są gold gigger ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bardamu: nawet wczoraj u fryzjera widziałem sytuację: babka schodzi z fotela gdzie była obcinana i czeka na nią jej chłopak, a ona dopiero po wszystkim gdy nadeszła chwila zapłaty powiedziała mu że nie ma kasy i czy za nią zapłaci. Osobiście nie chciałbym być w takiej relacji, coś okropnego. Ogólnie nie mam nic przeciwko zafundowaniu czegoś różowemu, ale nie akcja tego typu że z nienacka wyskakuje że nie ma kasy a
  • Odpowiedz
Dziewczyny, które przyjechały z biedniejszych domów na studia


@Bardamu: ta, nawet klasa średnia ma problem o hajs xD HURR DURR POCHODZISZ Z BIEDNIEJSZEJ RODZINY NIŻ MOJA XD A jak się skończy hajs starych to z lenistwa i głupoty zostanie taka na lodzie, no chyba, że przygarnie ją jakiś beta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem do czynienia z jedna mocno kasiastą laską i trochę szkoda mi aż było,
  • Odpowiedz