Wpis z mikrobloga

@Godziu73: no to o tym mówie skoro @Loloman mówil że zakup auta to fanaberia i jest ekonomicznie nie uzasadniony. Kupiłem samochód na jaki mnie stać bez większego naderwania budżetu dałem za auto 77 tyś ot zwykła Meganka 4 GC więc nie widze tu żadnego szpanowania. Nigdy nawet o Renault nie myślałem ale spodobał mi się jako jeden z nielicznych miał najlepsze wyposażenie + bezpieczeństwo i jako jedyny w tej
  • Odpowiedz
@kamillo007: Chyba nic nie rozumiesz. Jesteś lekko opóźniony czy jak? Serio, masz też jakiś niezły kompleks, skoro w internecie zdażyłeś napisać jakie auto kupiłeś, ile wydałeś, gdzie na wakacjach byłeś, nie masz za grosz umiejętności powstrzymywania się przed podawaniem takich informacji w necie? Warto dodać że nawet nie mam jak tego zweryfikować, więc możesz sobie pisać co chcesz, ale w dyskusji to zmienia tyle ile ziemniak którego mogę sobie obrać
  • Odpowiedz
@Loloman:

Ale ja nie potrzebuje żebyś to weryfikował mam to gdzieś. Zresztą Lolo sam nick świadczy o Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie chyba Ty jesteś lekko upośledzony, dla mnie każda osoba która nie potrafi ogarnąć się żeby żyć w PL na normalnym poziomie (czyli minimum 5-6 tys na łapę) musi mieć coś nie tak ze sobą. I jeszcze uczysz ludzi ekonomii to
  • Odpowiedz