Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr #!$%@? takie głupoty że się czytać nie chce. Plaskacz prawidłowy, gość nie myśli o swoich działaniach w internecie, to dostał za to ostrzeżenie i wcale życia mu to nie zmarnuje. Dla ścisłości jeszcze powinien w drugi policzek dostać. Gość może zrozumie, jak nie myśli to go karma #!$%@?ła. A jak tak o tej bezkarności piszesz to może idź z Panem @Kuracyja razem na komisariat i sprzedawaj, bo dostał kontrolnego liścia ;D
@jack_ ale zaznacz mi tu w tekście słowa gdzie tak napisałem :) po pierwsze to tak samo Ty jak ten Twój Kuracyja kochany bedziecie takie lepy dostawać, bo nikt się nie nauczy żeby głupot nie wypisywać w internecie. Dostałem warna za wulgaryzmy ale na Ciebie mi ich nie szkoda. Piszesz bez argumentów, tylko po to żeby coś wnieść do tego posta, bez jakości bez niczego :) bo cała Twoja osoba jest bez
@kamnow6: niestety twoje argumenty są z sufitu. Dajesz się lać i przyzwalasz innym to jesteś taki sam jak ten co leje, czyli mądrala z internetu. Kibicuję mocno żeby zaciągnęli mądralę na komendę. Jak posiedzi 2g. w bransoletkach to się oduczy cwaniakowania.
Ja bym na twoim miejscu wziął dezodorant i zapalniczkę gazową. Wtedy bym go podpalił. A tak w ogóle po #!$%@? to zrobiłeś, skoro go tak nie lubisz. Zrobiłeś mu jedynie reklamę.
P.S Nigdy nie oglądałem Rafonixa, więc ja do niego nic nie mam...złego oczywiście.
@jack_ ja nie podaje argumentów, tylko przedstawiam fakty, że gość dostał to na co zasłużył. A Ty nie umiesz przytoczyć z moich komenatarzy prostej wypowiedzi. Po pierwsze to trzeba zachowywać się tak żeby takiego lepa nie dostawać. Tylko jak Ty i Twoi koledzy lubią głupoty wypisywać to taka kolej rzeczy :)