Wpis z mikrobloga

Pamiętacie te czasy?

Jak na wykopie rządziły prawicowe przekonania, jak hejtowano na każdym kroku TVN, marząc o wywaleniu spod żyrandola Bronka?

Jak "krulował" Korwin, w dyskusjach, na memach, w nadziejach, a teraz jest obciachem w ogóle o nim gadać?

Jak każdy twierdził, że nadejście internetu zmieni scenę polityczną (xD), że internet jest rzeczą oświeconą, nie ogłupia jak telewizja (xDD) i że nagle, magicznie wszyscy będą świadomi?

Nigdy bym nie przypuszczał, że w ludziach odezwie się lewicowa wrażliwość.

#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #tvn #tobylyczasy #wspomnienia #korwin
  • 9
  • Odpowiedz
@budep: Przecież dalej Tvn i tego typu media uchodza za pośmiewisko i wzór manipulowania informacją tak samo jak PBK czu Tusk.
Zatem nic się nie zmieniło względem stanu o którym wspominasz. NIC. Odbiór jest taki sam.

Prawdopodobnie jedyna różnica jest taka, że płatne neurotardowe trole i fanatycy za nimi podążający z kapiącą pianą z paszczy, są w oblężonej twierdzy i teraz uważają każdego kto zlewa to szambo, za pisowca. Wcześniej uważali
  • Odpowiedz
@wigr: Szczerze mówiąc nie wiem. Wiele zależy od własnego zaangażowania, wtedy się inaczej to postrzega. Moje zmalało z czasem, teraz najczęściej jestem spokojnym obserwatorem.
  • Odpowiedz
@budep: Jest trollem, nie warto nawet poświęcać uwagi na ten kłamliwy bełkot. A to Ci zazdroszczę stoicyzmu, bo nie potrafię się nie angażować, od kiedy ta pislamistyczna sfora dobrała się do koryta i z marszu zaczęła zagarniać państwo i kraj, przy akompaniamencie neostalinowskich litanii nienawiści.
  • Odpowiedz