Wpis z mikrobloga

@PrinsFrans: jeżeli ktoś taktuje ten portal na poważnie to tylko jako miejsce gdzie masz szansę poznać bardziej odbiór siebie w wirtualu i to jak się wirtualnie jesteś w stanie się zaprezentować.Taka wiedza przydaje się jeżeli zleży ci na wirtualnym marketingu/prezencji.W innych aspektach trzeba być debilem żeby wczuwać się w to co myślą alimenciary która ze śmietnika życia chcą wyjść oczywiście tylko mentalnie na salony xD
@skud: Dokładnie. Chociaż z tą prezentacją to chyba bardziej dla własnego siebie, no bo to dość, a może zbyt, specyficzny target, by wyciągać jakieś wnioski z feedbacku xD

Z resztą trzeba mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości by bezkrytycznie przyjmować feedback od jakiejś właśnie alimenciary ze śmietnika życia :)
@PrinsFrans: taki target jak masz na badoo masz praktycznie wszędzie gdzie jest internetowa szara masa bez jakichś kryteriów, umiejętność poruszania się w tym to dobry start jeśli chcesz zajmować się choćby lokalną polityką czy właśnie marketingiem xD
@PrinsFrans: Nie no, zwracają, nawet jak poczytasz damskie fora to większość pisze, że nie mogłaby być z niskim facetem lub niższym od nich, i wtedy nawet kilka cm ma dla nich olbrzymie znaczenie.
@PrinsFrans: 5 cm to ważna różnica, szczególnie jak może znaczyć bycie niższym od kobiety, a to już mało która lubi.
Wielu sobie dodaje też pewnie te 2-3, bo kto to zauwazy, wiec kobiety sa ostrozniejsze.

Poza tym nie chodzi tylko o same centymentry- głowa, dłonie takiego 185+ często róznią się od tych niskiego.

A kobieta sobie może wymagać też tego na co nie macie wpływu, najwyżej nie znajdzie i to jej
@analogiczna: Ja nie mam nic do kobiet, co najwyżej śmieję się z niektórych głupot, jakimi się kierują :)

Osobiście akurat się łapię xDD Mam 181-2(nie wiem, czy wierzyć lekarzowi, czy wojskowej komisji xD), a tylko może precyzyjniej powinienem określić, że myślę o przedziale +/- 0-5 od danej wartości.

Dobra, jesteś dość wysoka, ale warunkiem przeważającym i przykrywającym inne cechy jest wzrost? Oczywiście twoja sprawa, gust i tak dalej, ale dla mnie
@PrinsFrans: minimum to ktoś mi równy wzrostowo. I wtedy tak, to może przeważyć. Ktoś o kim myślimy jako o przyszłym partnerze musi się nam podobać i być dla nas atrakcyjny seksualnie, a potem liczy się na pierwsze wrażenie, które wynika też z mimiki czy postawy ciała, a jeszcze potem patrzy się na resztę cech. Co po innych zaletach jeśli ktoś mnie nie pociąga ;)
@analogiczna: No dobra, ja to rozumiem, ale tak z czystej ciekawości, bo ciekawi mnie: masz ładnego typa w twoim typie, miły, elokwentny i w ogóle mityczny chad, ale ma 170. Extra klasa przeskalowana do 90%. Mimo 99% zgodności, dziękujesz mu, tak?
@Hatespinner: Nie masz pojęcia o czym piszesz typie. Popytaj kobiety anonimowo. 180cm to nie wymagania, ale większość lasek po prostu chce żeby partner był równy/wyższy, każdy różowy ci to powie i nie jest to żaden wymysł stulejarstwa z wykopu.
Nie masz pojęcia o czym piszesz typie.


@Malorne: Przestań #!$%@?, jeszcze brakuje żeby mnie stuleje z wypoku uczyły co myślą kobiety. Sam dwa razy zrywałem kontakt z dziewczynami z Tindera, powyżej 1,8m samemu mając mniej. Spotykałem się z dziewczyną z Brazylii, co była mojego wzrostu. I zanim usłyszę kolejny stulejogadanie, to były normalne, nie otyłe i nie dzieciate dziewczyny młodsze ode mnie.

Tak, że trzymajcie swoje #!$%@? na uwięzi, albo przestańcie
@Hatespinner: Chyba jak dostałeś halucynacji od przedawkowania normickiego #!$%@? jakiegoś coacha z afryki XDDD
Nie jestem stulejarzem ale widzę jaka jest rzeczywistość. Może dlatego musiałeś #!$%@? zrywać kontakt. Kobiety nie chcą niższych od siebie, tyle. Nawet wśród moich koleżanek jak jedna związała się z niższym to jej dogryzały i pytały ciągle, czy jej to nie przeszkadza że on jest niższy.

Karzełku xD