Wpis z mikrobloga

Empik sprzedaje podróbki? Chodzi mi o perfumy. Przykład:

1. Strona Empik.com, (sprzedaje empik.com). Woda perfumowana 100 ml La Nuit de L'Homme kosztuje 307 zł.
2. Strona Douglas.pl. Dokładnie ta sama woda perfumowana o tej samej pojemności [kosztuje... 499 zł](https://www.douglas.pl/Dla%20mężczyzny-Zapachy-Wody%20perfumowane%20i%20toaletowe-Yves-Saint-Laurent-La-Nuit-de-L%27Homme-Le-Parfum-Le-Parfum_product_552012.html).

Ja wiem, że perfumeria Douglas zawsze była droga ale tu powstaje pytanie: czy to możliwe, że Empik sprzedaje perfumy w tak atrakcyjnej cenie, czy zwyczajnie leci w #!$%@? i sprzedaje podróbkę, jak coraz więcej perfumerii?
#empik #perfumy
dziobnij2 - Empik sprzedaje podróbki? Chodzi mi o perfumy. Przykład:

1. Strona Emp...

źródło: comment_MBH5Nh7SlsEYz7vfOv2VmhIRP27eXPfB.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpasticInk: a jakie to git perfumerie na Ceneo? Skąd wiadomo która jest git, a która nie? Dużo ich jest. Ja bym się bał kupować na Ceneo. Każdy pisze że sprzedaje oryginał, a wiadomo jak jest.
  • Odpowiedz
@dziobnij2 Iperfumy i Eglamour polecam. Niby chodzi, ale często producenci zmieniają też skład i wychodzi inny zapach, np. Guerlain Ideal EDT jest głównie migdałowy, a EDP głównie wiśniowy. Podobnie jest tutaj, jakaś część pierwszego zapachu zostaje, ale ogólnie zapach jest inny. Są oczywiście też zapachy w których EDT i EDP różnią się trwałością, a zapach pozostaje praktycznie taki sam, jak na przykład Dolce & Gabbana The One. :)
  • Odpowiedz
@dziobnij2 masz opinie o kazdej perfumerii oraz setki stron na Perfuforum czy Wizażu od użytkowników. A jak masz wątpliwości to zawsze mozesz podlinkować dany produkt ktory chcesz kupić pod tagiem bądź w wątku weryfikacyjnym na Perfuforum. Mam dziesiątki flakonow. Same oryginały z neta. W stacjonarkach kupiłem może kilka sztuk jak były jakieś mega okazje.
Stężenia olejków w perfumach nigdy nie poznasz. Składy są tajemnicami producentów. Mam zapachy EDC (stricte kolońskie) trwalsze od
  • Odpowiedz
@dziobnij2: No jak widzisz, że takie Iperfumy mają tam bodajże 100k pozytywnych opinii, a jakieś perfumesco.pl i inne też chyba po jakieś 50k, to chyba nie zakładasz, że takie perfumerie internetowe, przez te kilka(naście) lat działalności dałyby radę #!$%@?ć tysiące frajerów na lipne perfumy i nikt by się nie skapnął? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AgentGecko: te opinie często są moderowane a negatywne często nie przechodzą moderacji i w ogóle nie są publikowane. Już od dawna nie wierzę tym internetowym opiniom.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: mimo wszystko wątpię by przez kilkanaście lat (bo pewnie tyle zajęło zebranie takich kosmicznych liczb opinii) uszło komuś płazem sprzedawanie lewizny, ludzie w końcu by zauważyli i narobili smrodu w internecie, niekoniecznie na ceneo
  • Odpowiedz
@dziobnij2: No z tego co wiem to tylko użytkownik może usunąć komentarz :) na opineo tez masz opinie o sklepie.Zresztą ostatnio czytałem że babeczka kupiła w S wode Hugo bossa i twierdzi że podróbka :D
  • Odpowiedz