Wpis z mikrobloga

@zeemzy: Ta, "pomoc innym". Madki to się zrobiła jakaś sekta która uważa się za grupę wybraną, która domaga się wszystkiego. Jestem przeciwny dawaniu komukolwiek czegokolwiek za darmo. Jeżeli już by się walały te 2k na osobę po ziemi (tak, żeby nie trzeba było ich nikomu zabierać) to ciekawy jestem jakie by miały miny, gdyby zostawiono im 500, a kolejne 500 dano innym potrzebującym, np. osobom chorym psychicznie.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Urodzić się synem odpowiedniego czlowieka i potem r----------ć jego firme to jedno, poprowadzić firmę tak by dawała zyski i rosła to drugie i tu już trzeba mieć skilla.
  • Odpowiedz
@zeemzy: czytałem ostatnio Hazlita akurat o oszczędzaniu i wg tego co pisze kiedyś sporo ludzi wierzyło że oszczędzanie to przyczyna bezrobocia, wzrostu cen i ogólnie złej sytuacji ekonomicznej wielu amerykańskich rodzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 31
W większości przypadków, ci bardziej bogaci ludzie j----i na to całe życie i cieszą sie z tego co mają, udało sie im zarobić, i to na tyle ze mogą sobie żyć lepiej niż normalne rodziny.
A potem siądą Karyny jedna z drugą i widzą jak kujon któremu dała kosza w szkole, wozi się drogą furą i ma w------e na wszytko, a karyna siedzi z brzuchem i browcem na ławce pod blokiem w
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: ale gadasz głupoty. Obracam się w środowisku ludzi którzy jedyne co dostali od rodziców to długi i rozruby w domu - wszyscy są obecnie zamożni bo z----------a i budują firmy od 10-15 lat.

Dam Ci najważniejsza lekcje życia teraz - bogaci ludzie, którzy dorobili się sami, l nie lubią wydawać pieniędzy - lubią pracować.

Jak widzisz kogoś w Ferrari i ciuchach za 20K kto stawia drinki całej sali -
  • Odpowiedz
@zeemzy: PiS wychowuje takie z-----e baby. Z rodzenia dzieci robi się dokonanie na miarę opracowania leku na raka. Społeczeństwo płaci idiotkom, że dały się zalać. K---a przez miliony lat kobiety nie rodziły. Polki dopiero niedawno zaczęły ratując tym samym świat i Ojczyznę.
  • Odpowiedz
@zeemzy polecam powiedziec dziecioruchom ze ma sie firme w czechach i nie placi sie podatkow w polsce bo nie chcesz placic na 500+
dostaja ekstremalnego bolu d--y
  • Odpowiedz