Wpis z mikrobloga

"Polecam" Orange.

miałem Neostradę z zawiszoną linią.
Zakupiłem Orange światłowód w salonie miała być zakończona usługa telefonu na miedzi.

Przychodzi faktura i nadal pozycja "zawieszenia linii"
Reklamacja.

Usługa zostaje zakończona, jeżeli kupujesz telefon z VOIP. (°°
@#$%^&^%$#

Jak chcesz możesz zapłacić 210zł za wypowiedzenie umowy utrzymania linii. Bo umowa do Grudnia.

()

no genialne!

#orange #gorzkiezale #boldupy
  • 11
@Oskargrzyb: z chęcią to dla Ciebie wyjaśnimy. Umowa na internet światłowodowy jest niezależna od umowy na telefon stacjonarny. Jeżeli Twoja umowa na telefon stacjonarny obowiązuje do grudnia to jej wcześniejsze zerwanie będzie niestety skutkowało naliczeniem opłaty za przerwanie umowy.
@OrangeEkspert: Usługa Neostrady była zależna od telefonu czyt linii. Neostrady nie ma ale linię mam sobie utrzymywać? ( ͜͡ʖ ͡€) Nawet w salonie otrzymałem informację że nie wiedzą dlaczego nadal jest liniia skoro w ich panelu było na to zlecenie! czyt zakończenie telefonu! Czyli Pracownicy nie wiedzą jak wygląda procedura a system pozwolił na zlecenie!
@Oskargrzyb strona, infolinia, kanał aktywny. Salony omija się szerokim łukiem. Pracuje tam najsłabsze ogniwo. Niech pracownicy potwierdza na piśmie że wprowadzili cię w błąd.
@Oskargrzyb: z Twojej wiadomości wynika, że nie miałeś łącza pod Neostradę (miesięczna opłata 29,24 zł), a posiadałeś umowę na telefon stacjonarny, który zawiesiłeś (oplata miesięczna 21,53 zł). W pierwszym przypadku ta opłata byłaby faktycznie wyłączona z dniem przejścia na internet światłowodowy. W drugim przypadku umowa na zawieszony telefon stacjonarny jest niezależna od Neostrady tak jak przekazaliśmy we wcześniejszej wiadomości.