Wpis z mikrobloga

  • 18
@Troester tak samo w przypadku osoby trans chce jej pomóc - bo problem leży w niepasujacym ciele.

Nie istnieje terapia która zmienia psychikę ale można zmienić cialo.

Zrób eksperyment myslowy. Wyobraź sobie, że rano budzisz się i masz ciało kobiety. Psychicznie czujesz się jak dotychczas, mężczyzna. Uważasz że powinni Ci pomóc pogodzic się z byciem kobieta czy przywrocic Ci męskie cialo?
  • Odpowiedz
Rodzisz się z siusiakiem, to jesteś chłopczykiem.

Rodzisz się z dziurką, jesteś dziewczynką.


@I-____-I: Proste myślenie jeszcze bardziej prostego człowieka, któremu się wydaje, że wszystko na tym świecie jest tak samo proste jak on.
  • Odpowiedz
bo problem leży w niepasujacym ciele.


@mojwa: nie. problem leży w chorym mózgu

Zrób eksperyment myslowy. Wyobraź sobie, że rano budzisz się i masz ciało kobiety. Psychicznie czujesz się jak dotychczas, mężczyzna. Uważasz że powinni Ci pomóc pogodzic się z byciem kobieta czy przywrocic Ci męskie cialo?


@mojwa: dociera do ciebie, że zmiana kobiecego na męskie ciało jest fizycznie niemożliwa? błądzisz w sferze jakichś abstrakcyjnych fałszywych pojęć, które
  • Odpowiedz
  • 23
@Troester efekty są coraz lepsze i bardziej efektowne. Medycyna się rozwija zamiast siedzieć w okopach "jak masz fiuta to jesteś facetem i koniec kropka!!!!".
  • Odpowiedz
  • 29
@Troester regres xD
Nie, popieram rozwój nauki i zglebianie takich tematów jak właśnie transseksualizm i jego przyczyny.
Za to Ty siedzisz jak obrażone dziecko, któremu ktoś powiedział że święty Mikołaj nie istnieje i usilnie próbujesz przekonać siebie i innych że to nieprawda. A jednak naukowcy się z Tobą nie zgadzają.
Masz jakieś naukowe podstawy ma swoje tezy czy tylko to co Ci się wydaje?
  • Odpowiedz
  • 24
@piniondz eh, naukowcy się mylą, lekarze się myla, wszystko to lewacki spisek.

Naprawdę dziwi mnie że mając dostęp do źródeł wiedzy można dalej nie wierzyć w coś co jest faktem.
  • Odpowiedz
A jednak naukowcy się z Tobą nie zgadzają.

@mojwa: ale #!$%@?ło demagogią. nie zgadza się też ze mną masa wykopków z tobą na czele. jakie to ma znaczenie dla stanu faktycznego?

wszystko to lewacki spisek.


@mojwa: no tak bo wszystkie absurdalne rzeczy na tym świecie muszą być dziełem nieskończenie skomplikowanego spisku. wcale nie
  • Odpowiedz
  • 25
@Troester a co wyznacza stan faktyczny? Jeśli powiem że ziemia jest płaska i jako dowód podam to, że nie widzę plaszczyzny to mnie wysmiejesz bo, uwaga, badania naukowe udowodnily, że jest inaczej.

Z transseksualizmem jest tak samo. Badania naukowe wyznaczają co jest stanem faktycznym a nie tzw chłopski rozum.
  • Odpowiedz