Wpis z mikrobloga

@mojwa no nie ci SJW których I wypowiedzi widziałem. Zresztą masz przykład na wrzuconym filmiku.

Oraz że nie można na podstawie średniej (np że średnio kobiety są słabsze od mezczyzn) oceniać jednostki.

Oraz że nie można na podstawie średniej (np że średnio kobiety są słabsze od mezczyzn) oceniać jednostki.

A co do tego to wiadomo ale to SJW są właśnie specjalistami w takiej manipulacji, podziałach ludzi na "uciśnione mniejszości" i walce klas
Ty wykazujesz ignorancję w dziedzinie medycyny i co ja poradze


@mojwa: a na czym ta ignorancja się opiera? Możesz poradzić opisując co konkretnie ignoranckiego jest w nastawieniu na zmianę sposobu działania mózgu zamiast bolesnych i problematycznych operacji. Nauka kończy się tam gdzie zaczyna wykopowiczka która wie lepiej od niej co można a czego nie? Człowiek kot nie istnieje i nie robił sobie operacji?
@mojwa: napisałaś ironicznie że najpierw transseksualizm potem człowiek pies. Dostałaś dowód że w istocie, człowiek kot istnieje, zrobił sobie operacje i doszło do tego już po operacjach sporej części osób transseksualnych. Jeżeli nie widzisz że Twój argument został obalony, a wmawiasz mi zamiast tego że uważam że to to samo, to powinnaś przestać uczestniczyć w dyskusjach. Dla pewności - nigdzie nie napisałem że to to samo. Ale zjawisko istnieje.
@Usmiech_Niebios nie rozumiesz.
To dokładnie taki sam poziom argumentu co "Najpierw homo potem pedo". Nikt nigdzie nie stwierdził że nie istnieją ludzie psy - tylko ludziom psom nikt nie zmienia prawnie gatunku na canis lupus familiaris bo nie ma do tego żadnych podstaw.
@mojwa: najpierw było zmienianie płci, potem zmienianie ciała by czuć się w nim lepiej - w kota. Chcesz zakłamywać rzeczywistość i udawać że tak nie jest bo inna metafora źle Ci się kojarzy? Jesteś strasznie zakłamana intelektualnie, naprawdę - zdanie "najpierw homo potem pedo" nie powinno wymagać aż takich uników. Zmiana ciała by czuć się w nim lepiej jak sama napisałaś jest właściwa, są ludzie którzy chcą uciąć sobie ręce o