Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki!
Mój różowy zaczął robić fajne pamiątki (exploding box) #handmade na #slub i chrzciny, chciałem żeby zobaczyło to większe grono ludzi bo sami jeszcze niedawno szukaliśmy oryginalnej pamiątki na ślub i było ciężko (stąd wziął się pomysł na dorobienie siedząc na macierzyńskim).
W związku z tym ogłaszam #rozdajo zaczął się okres ślubów wiec jest szansa ze któryś Mirek wyskoczy z piwnicy na weselicho i przyda mu się oryginalna pamiątka :) jeśli znalezisko wskoczy na gorące dyskusje zrobię losowanie boxa ;) a jeśli będzie fajny odzew to będę to robił cyklicznie :) liczę na was Wykopki
Link do Allegro
http://allegro.pl/pamiatka-kartka-na-slub-exploding-box-gotowe-i7353469690.html

#rozdajo #promocje #allegro #rozowepaski #wesele
caps3l - Mireczki i Mirabelki!
Mój różowy zaczął robić fajne pamiątki (exploding box)...

źródło: comment_7qyleHEekwJWp76Z3CVI1y837ODKkJE3.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caps3l: może jestem daleko za Murzynami, ale powiem Ci, że jak już zobaczyłem to na zdjęciach, to zrobiło na mnie efekt WOW! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
macie jakąś laserową wycinarkę do tych drewienek i do tej tektury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@BaZyL4: dzięki :) te ozdoby z drewienek są do kupienia w każdym sklepie z ozdobami wycinanymi laserowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) resztę wycinamy sami :)
  • Odpowiedz
@caps3l: sami tzn. nożykiem do tapet? sorki, ale kompletnie nie w temacie jestem, a czasem może by się przydało coś fajnie wyciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@BaZyL4: linie gilotyną a do wzorków są specjalne dziurkacze ozdobne, ogólnie jest jeszcze masa innego sprzętu którym można robić cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz