Wpis z mikrobloga

Wymagania typowego stulejarza:
-ma być przynajmniej 8-9/10
-musi być dziewicą
-płacić za siebie
-ma skakać po #!$%@? kiedy Mirek chcę i nie leżeć jak kłoda
-robić loda kiedy Mirek chcę
-głębokie gardło też
-sprzątać, prać i gotować
-nie księżniczkować
-nie wymagać niczego, bo to księżniczkowanie

Co oferuje przegryw:
-stulejka albo impotencja
-seks 1-4 minuty
-zazdrość o kolegów

Ale ma profity taki różowy.
))¯_(ツ)_/¯

#zwiazki #przegryw #stulejacontent #zwiazki
  • 120
Przegrywy nigdy nie wyjdą z przegrywu. ))¯(ツ)


@brondrzejforever: akurat ja sam wyszedłem ze #!$%@? więc można wyjść tylko trzeba mieć odpowiednie zaparcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ta laska to dowód kto od kogo więcej wymaga bo u stulejarzy to jest bardziej jak piszą wyżej - dzieczyna musi po prostu istnieć i nie być zdeformowana w stopniu ciężkim

@Usmiech_Niebios: ale to że ilość ślubów
@brondrzejforever: fascynujące jak damskie wersje tych stulejarzy wchodzą na wykop i próbują się tutaj podbudować wyśmiewając ich

Wymagania typowej stulejarki:

-ma być przynajmniej 8-9/10

-musi być pewny siebie
-płacić za siebie
-ma być doświadczony w łóżku
-zapewnić jej rozrywki
-głęboki język też
-pracować, naprawiać sprzęty i dobrze zarabiać
-cieszyć się że z nim jest
-nie wymagać niczego - powinno mu starczyć że jest
@brondrzejforever: właśnie tego pasożytowania i oczekiwania przywilejów nie rozumiem u kobiet. mi by było wstyd, a nawet taka Szczuka niby przeciwna przepuszczaniu jej w drzwiach, a korzysta z przywileju bicia przypadkowych mężczyzn bez ryzyka, że będą fight-back.Mi byłoby wstyd wykorzystywania faktu bycia upośledzoną płciowo na każdym kroku xD
@brondrzejforever: nie wziąłem na serio, tak jak na serio nie pisałem o "upośledzeniu płciowym", jednak kobiety uważają równe traktowanie za seksizm i prześladowanie. Ja nie chciałbym być specjalnie traktowany z powodu moich 163 centymetrów wzrostu - chciałbym być traktowany jak normalny człowiek. Sam sobie podstawiam taboret jak chcę bilet w autobusie skasować i pomoc innych byłaby uwłaczająca.