Wpis z mikrobloga

Wymagania typowego stulejarza:
-ma być przynajmniej 8-9/10
-musi być dziewicą
-płacić za siebie
-ma skakać po #!$%@? kiedy Mirek chcę i nie leżeć jak kłoda
-robić loda kiedy Mirek chcę
-głębokie gardło też
-sprzątać, prać i gotować
-nie księżniczkować
-nie wymagać niczego, bo to księżniczkowanie

Co oferuje przegryw:
-stulejka albo impotencja
-seks 1-4 minuty
-zazdrość o kolegów

Ale ma profity taki różowy.
))¯_(ツ)_/¯

#zwiazki #przegryw #stulejacontent #zwiazki
  • 120
@brondrzejforever: kobiety tracą wartość po trzydziestce, to ta słynna ściana, faceci ją zyskują bo praca i dom i samochód itd. Nie zawsze oczywiście, ale tak działa świat, przegrywy w większości mają przed sobą czas zaliczania jeśli nie zrobią nic idiotycznego jak ślub, a loszki narzekania, więc naprawdę nie widzę problemu, bowiem czas, czas wszystko zmienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@brondrzejforever: nieironicznie nie wiem xD
zapytaj tamtej która mi to pierwsza wytknęła
@Usmiech_Niebios: ogarnij lepiej ten artykuł bo one się układają w fabularną całość http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2263518/I-left-love-life-I-thought-I-better-Now-Im-childless-42.html

1. dziewczyna rzuca faceta bo jest stulejarzem co za mało zarabia i w ogóle jakimś obciachowym samochodem jeździ
2. 10 - 20 lat później dzieje się to co w twoim artykule bo wszyscy porządni stulejarze zajęci więc zostały Chady dla których monogamia to coś chorego
@Dottore Czemu wy tak lubicie odwracać kota ogonem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie obchodzi mnie jakaś laska z dailymail która idealizuje swoją pierwszą miłość (bo tak robimy, "kiedyś to było!!111!!).
@brondrzejforever: nie wiem po co do mnie piszesz, jeżeli chcesz sobie zwalić do chochoła to chyba jestem do tego zbędny. Ja widziałem wśród znajomych przegrywów którzy wyszli na ludzi, ale nie traktuję wypoku jak źródła danych statystycznych, więc nie mam nieodwracalnego upośledzenia związanego z wiarą że wszystko zostanie na zawsze jak było bo tag przegryw nie zmienił się od 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)