Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirableki, w końcu mogę zrobić #chwalesie oraz #pokazauto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W końcu się doczekałem - nówka z salonu! Ach te fotele w które nikt jeszcze nie pierdział, nie da się
tego opisać żadnymi słowami( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Tak wiem wiem, za tyle miałbym 5 letnie auto marki premium( ͡° ͜ʖ ͡°)
wolnorynkowy_rynek - Mireczki i Mirableki, w końcu mogę zrobić #chwalesie oraz #pokaz...

źródło: comment_zA4wP19CKjqAxJqA1JsBSVW4H7NlUNbh.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Basteq @wojniz : Motorek wybrałem najsłabszy - benzyna 1,4 - uprzedzając pytanie, silnik do tego co ja potrzebuje wystarczy w 110% - kusiła silniejsza wersja z ATC aczkolwiek nie jestem przekonany do wynalazku w postaci wyłączania 2 cylindrów...

Wbrew pozorom da się wyprzedzać, a do setki pomimo takiego silnika ma bodajże 9,9 sekund(akurat to przetestuje po 1500 pierwszych kilometrów) więc chyba tragedii nie będzie( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wolnorynkowy_rynek: Wow, super auto. Za jakiś czas będę się czaił na nowego Superba. Mocy mu wystarczy na pewno, świetny wybór.
@piwakk: Wbrew pozorom nowe auta są lżejsze niż ich poprzednicy, więc 125 koni w benzynie z niskim momentem obrotowym jest wystarczające. 10 sekund do setki mówi samo za siebie.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: otóż to - wcześniej jeździłem Citroenem C2 VTR - 110 km, który był lżejszy vs. Superb o jakieś 200 kg i uwaga... przyśpieszenie do 100 w granicach ok 11 sekund.

Spalanie też jest bardzo okej, na pewno na plus ze względu na choćby 6 bieg.
  • Odpowiedz