Wpis z mikrobloga

@Kremufczyn:
Nie boj sie, gdybym jezdzil publiczna to bym swoje powiedzial a w razie protesru bym mu krzyczal do ucha, bo kur wa mam prawo sie odzywac jak chcę. Problem w tym, ze nie kazdy jest tak asertywny, czasem piwsko pije z 5 typa lekko agresywnych i zagryza kiełbą i na serio oczekujesz, ze jakas kobitka lub mlody bedzie im zwracać uwagę? Tak czy inaczej napisalem, ze to nie ma nic
@Kremufczyn:
Ja #!$%@? czlowieku, to ze nie masz w sobie za grosz kultury, to nie oznacza, ze masz mi dupę zawracac! Kielba w takie upaly smierdzi baedziej niz papierosy, a kultura wymaga, by komus koło twarzy nie palic. Wystarczy iac w najbardziej ustronne miejsce i ją #!$%@? i się potem zesrac ze szczęscia. A czescia kultury i inteligencji jest to, ze na dluga podroz szykuje sie cos madrego do zjedzenia, a
zachowuje się nie jesteś u siebie w domu na obiedzie. Na wsiach i małych miasteczkach które jeszcze śmierdzą komuną, jest taka właśnie mentalność, że nic nie można robić, nie można jesc, napić się, porozmawiać, bo wstyd i to nie jest kulturalne. Hurrr durrr chłop zjadł kiełbasę ale afera....


@crest: To właśnie wieśniaki zawsze smrodzą w autobusach kiełbasą i pasztetem.

zachowuje się nie jesteś u siebie w domu na obiedzie

Co ty
@lastro to właśnie wiśniaki boją się nawet napić wody w tramwaju bo to nie wypada XD taka mentalność, że wszystkiego się wstydzę i boją, takie właśnie ty. No musisz się zachowywać i przestać obrażać innych użytkowników portalu, tylko dlatego, że mają odmienne zdanie i poglądy, dlatego usunięto twój wpis. Zastanów się nad sobą ( ͡ ͜ʖ ͡)
taka wiejska mentalność.

@crest:
Wiejska mentalnośc to #!$%@? kiełbasy przy kimś w miejscu, które do tego nie służy. A twój teskt idealnie pasuje do takich ameb, jakim nieraz zwracam uwagę, jak stoją na miejscu dla niepełnosprawnych, to czesto w odp jest "ale co masz za ból dupy".
Zajebisty "argument" ameb bez kultury.
@27er porównywanie parkowania na miejscu dla osób niepełnosprawnych do jedzenia kiełbasy, to już faktycznie mega lvl #!$%@? :))) ale taka już mentalność ameb ze wsi ))¯_(ツ)_/¯ człowieku wyjedziesz kiedyś z tego #!$%@? gdzie żyjesz teraz, to codziennie będziesz dodawał wpisy o amebach bez kultury, lepiej zostań już na tej małej wsi ((oo))

Hurrr durrr ktoś zjadł kiełbasę w miejscu publicznym, ale kisne z takich ludzi XD ja #!$%@?
@crest:
Jak najbardziej jest na miejscu, bo jestem pewien ze spokojnie z +80% nie chcialoby by ktos przy nich jadl śmierdzącą kielbasę, to nie wagon jadalny a kielbasa to nie baton.
A przykladu z niepelnosprawnym nawet nie zrozumiales, ale czego spodziewac sie od ameby ze wsi. Ze wsi, bo wiejskie nawyki traktujesz jako normę babolu bez kultury i obycia. Szkoda tez, ze pierdzisz publicznie, bo tego jestem pewien. Tylko zmienaj gacie
@27er tłumaczenie na portalu że śmiesznymi obrazkami obcej osobie, że gówno śmierdzi w piątek wieczorem, przekroczyłeś mistyczny poziom przegrywa XD A wszystko to, bo ktoś dodał fotkę chłopa jedzacego kiełbasę. Serio, wyjedź z tej wsi bo tam faktycznie nie macie co do roboty, ale uważaj bo skok kulturowy może być dla Ciebie zbyt duży XD
@CichyBob: Patrząc na zapachy roznoszące się w upalny dzień w pociągach osobowych, menu podróżne u nas (niezmienione od dziesiątek lat) to dwudniowe jajko na twardo, kiełbasa z wody, mielony w bułce i skiśnięty majonez. Vege sałatek nie zaobserwowałem chociaż gdyby ktoś rozsmarował hummus po siedzeniu i zostawił do wyschnięcia to efekt również mógłby być piorunujący;)
@crest o tym właśnie wcześniej napisałem, brak ci kultury i ogłady))¯_(ツ)_/¯ musisz koniecznie popracować nad sobą zanim opuścisz tą wieś i udasz się do miasta ( ͡ ͜ʖ ͡)