Wpis z mikrobloga

@lastro zachowuje się nie jesteś u siebie w domu na obiedzie. Na wsiach i małych miasteczkach które jeszcze śmierdzą komuną, jest taka właśnie mentalność, że nic nie można robić, nie można jesc, napić się, porozmawiać, bo wstyd i to nie jest kulturalne. Hurrr durrr chłop zjadł kiełbasę ale afera....
@Kremufczyn:
Patrząc ile plusów zbierasz, już wiem, dlaczego w Polsce nigdy Januszów nie zabraknie :D
Porównać jedzenie kiełbasy do np: batona ... nie no spoko. To jak cichacza do zesrania się tobie na nogawkę ;)
12 godzin przez 500km i nie masz nic innego

@Kremufczyn:
Jedziesz 12 godzin, to naturalne, że co 0,5-1h zbierają sie gazy, wieć po prostu #!$%@? LUDZIOM POD RYJ, bo za 2-3 min to sie rozniesie. A co to 3 min smordu, jak kiełabasa #!$%@? 10-20 min.
Wiesz co, ty i plusujący ciebie to typowe Janusze, którzy nie rozumieją pewnych niepisanych zasad społecznych. Także z nosaczy będziemy sie i #!$%@?ć za 30-40
ale jeszcze nie spotkalem sie z tym, zeby komus tak bardzo przeszkadzal przez kilka minut zapach kielbasy

@Kremufczyn:
Bo ci nikt tego nie powie. Ale trzymanie kiełbasy w ciepłym wagonie przez 8-12h jak powiadasz i wyjecie ... nie, zapach I klasa!
Na serio nie porównuj tego do kanapki w nawet kiełbasą, która tez #!$%@?, ale 10x mniej.
Wiem co mówię, jak jak mieliśmy 18-20 lat, to zdarzało nam się jechac jak
@Kremufczyn: Sam przerabiałem pudełeczka i serio po całym dniu jaki dziś nie otwierałbym go w pociągu/autobusie. Kiełbasa przy tym to nic. Niech gościu zapakuje kiełbasę w plastikowy pojemnik, pokroi ogóreczka, paprykę i już będzie git. Nikt się nie przyczepi, bo dieta pudełkowa xD :D
@Kremufczyn:
Mało kto tez zwraca uwage jak ktos parkuje na miejsco niepełnosprawnych czy na zakazach, co nie znaczy, ze tak nalezy robic. Na tym polega kultura, by o niektorych sprawach po prostu wiedziec, a nie czekac na #!$%@? innych.