Wpis z mikrobloga

Przegladam sobie fejsboka ( z fake konta ofc ) na moich rowiesnikow.. i oczom nie wierze w jakich czasach przyszlo mi zyc.. wszedzie usmiechniete mordy z druga polowka.. a jak ktos nie ma drugiej polowki to i tak 500+ znajomych w tym polowa to kolezanki.. ( ja w zyciu kolezanki nie mialem ) Jakies idiotyczne zdjecia, gdzie kazdy wyglada na wyluzowanego, zabawnego, cool goscia ( chociaz w realu sztywny jakby mial kij w dupie ale na fejsie tego nie widac) ogolnie sztuczne to wszystko chyba tylko dla podbicia atencji i pokazaniu sie innym... Ja w ogole tego nie ogarniam jak bym juz mial dziewczyne to na pewno bym nie pokazywal tego na fejsbuku.. Ale kazda ma fejsbuka i chce miec 999+ znajomych i wiecznie podrozowac.. Poprostu niewierze w jakich czasach przyslo mi zyc.. Moj ojciec byl wiekszym #!$%@? niz ja, ale w jego czasach nie bylo tego typu gowien jak fejsbok i instagram, nie musial z siebie robic az takiego debila zeby zaruchac.. Ktos powie ze nie kazdy ma fejsboka.. Gowno prawda w moim miescie KAZDY MA i oceniaja ludzie na podstawie fejsa takie sa realia tego #!$%@? ciemnego spoleczenstwa gdzie idzie za moda..

#przegryw #fejsbuk #nienawisc ##!$%@? #depresja #rozowepaski #ruchanie
  • 23
@wielebny_: Sam niejedno zdjęcie dodaję i nie widzę w tym nic złego. Chociaz kiedyś sobie wejde na tego fejsa i powspominam, a i bez fejsa mogę to robić, bo trzeba korzystać z życia, a nie tylko siedzieć i narzekać jaki to świat #!$%@?. Drugiego życia nikt ci nie da, a każda chwila spędzona na narzekaniu, to chwila stracona tylko i wyłącznie dla ciebie, każdy inny ma to w dupie.
@Akuzativ: To widocznie mam jakis problem ze soba ( ktorego oczywiscie nikogo to nie intresuje tak wiem wiem ) ale dla mnie to jest #!$%@? i nie lubie tego, wrecz nienawidze nie potrafie tego zaakceptowac a sam niemajac tam konta czuje sie gorszy od innych automatycznie wykluczaja sie ze spoleczenstwa..
@wielebny_: na FB masz opcje wyłączenia powiadomień od znajomych. Ja mam spora część tak zrobiona i o ile mam spokojniejsze życie. Nie ma sensu przejmować się zyims życiem. Zajmij się swoim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chlebowke: Nie chce i nie potrzebuje fejsboka.. ale sorry sporbuj sie umowic z jakas dziewczyna i powiedz jej ze nie masz fejsboka ? Jej reakcja bedzie bezcenna.. oczywiscie powiesz ze nie wszystkie.. A ja powiem ze wszystkie.. bo bedzie juz myslec ze cos jest z Toba nie tak..
@wielebny_: e tam. Znam sporo osób bez fb. Sam, odkąd skończyłem studiować, używam go do rozmów z dwoma osobami xd bo jest to wygodniejsze niż smsy.
Zresztą dla dziewczyn może to być "turn-on" jeśli nie będzie Cię miała jak wystalkowac i czegoś się o Tobie dowiedzieć.