Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam tak że z fajnym humorkiem idę sobie na zakupy do biedronki a już od samego wejścia doznaje totalnego #!$%@? i #!$%@? nawet najlepszego dnia? Ledwo drzwi się rozsuną a już jakaś baba tarasuje przejście wózkiem i dupą, wszędzie po bokach #!$%@? towaru że nie ma opcji się przesmyknąć.. przy owocach i pieczywie jakaś młoda siksa trajkota przez telefon a dziadzia z babcią kłócą się ile kilo jabłek wziac oczywiście blokują przy tym alejkę... idziesz dalej a tu jedna druga trzecia paleta towaru że trzeba #!$%@?ć z wózkiem jak przez tor z przeszkodami, połowy produktów które zaplanowałem sobie kupić oczywiście nie ma lub gdzieś indziej je przestawili i #!$%@? wie gdzie ich szukać. Ludzi się robi coraz więcej jakby się #!$%@? wszyscy umówili na zakupy do biedronki w tym samym czasie po mimo że jest 8 rano, no i jakże by inaczej same stare przygłuche rampucie tarasujące wszelkie alejki.. poziom #!$%@? coraz większy, hałas bełkot jak na targowisku, jakis dziad zahaczył #!$%@? ledwo jadącym wózkiem o jakieś oleje kujawskie które rozkulneły sie w #!$%@? po całej biedronce wszędzie syf i smród z lodówek #!$%@? jakby coś się rozkładało, obsługa sklepu zalatana, nikt nic nie wie... #!$%@? ide do kasy oczywiście 6 kas z czego dwie czynne ale w jednej, tej której akurat się ustawiłem , nowa kasjerka nie może zczytać kodu z kiełby podwawelskiej i #!$%@? nią jak murzyńską pytą dopytując kasjerke obok co ona ma zrobić.. stoję jeszcze jakieś 10 minut biore swoje zakupy i #!$%@? ze złością do auta.. no ale trzeba dokupić resztę zakupów - jadę do lidla.. a tam zastaję czystość , szerokie alejki, mało ludzi, miła dla ucha muzyczka, porządnie ustawiony towar, wszystkie niezbędne produkty z listy już w koszyku, kasy też czynne 2 ale obsługa momentalna.. od dziś tylko lidl żadne tam biedronki.. zakupy w lidlu i humor zajebisty. Polecam #takbylo #realstory #lidl #biedronka #zakupy #zalesie
  • 1