Wpis z mikrobloga

Laur żenady tygodnia pod tagiem #mikrokoksy i #silownia wędruje do autora wypowiedzi:

dla mnie zbudowanie się jak Ronaldo to z miesiąc ćwiczeń bez przygotowania

Sam Ronaldo z kolei jakimś madafakierem nie jest, a nawet średnią sylwetkę ma bym powiedział.

A co takiego trudnego jest w zbudowaniu się jak Ronaldo? Oczywiście zależy z jakiego pułapu ktoś startuje, ale dla mnie to jest z miesiąc i mogę to udowodnić, a póki co nie ćwiczę w ogóle.


Gratuluję samopoczucia @Errad, choć po tych wypocinach powinieneś zmienić nick na "Error"

#heheszki i trochę #realmadryt

w załączeniu foto, miesiąc na siłowni, pic rel:
biesy - Laur żenady tygodnia pod tagiem #mikrokoksy i #silownia wędruje do autora wyp...

źródło: comment_81RNT04yogstUpVW1zuoCtatzfxcgcXe.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@biesy: Kiedyś kilka lat temu pamiętam na forum sfd czy kfd widziałem, jak ktoś pytał o porady, bo chciałby dążyć do takiej sylwetki jak Ronaldo, to dostał odpowiedzi w stylu: wystarczy nic nie jeść, miesiąc głodówki bez ćwiczeń, nie ćwicz nie jedz XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@biesy: Takie przekonanie, że taką atletyczną sylwetkę jak Ronaldo można zrobić ekspresowo bierze się z takich przygłupów internetowych jak Karmowski, który wrzuca na fanpejdż półroczną przemianę od grubasa co siłki nie widział do dociętego #!$%@?, która jest możliwa jeśli wykupi się u niego dietę i trening XD
A, no i jeszcze opuści się swoją strefę komfortu i powie BASTA XD

No i przez jeszcze większych przygłupów, którzy w to wierzą
  • Odpowiedz
@papciu: Przepraszam, a w czym pomaga 'kucie dupy'? Rozumiem, ze mówimy o sterydach.. one pomagają 'tylko' zbudować tknankę mięśniową? W takim razie, to chyba nie wszystko prawda?
  • Odpowiedz
@biesy: ten temat to hit. Na sfd czy innej kulturystycznej elektrodzie czytałem to ubaw po pachy. "mordo same pompki progresywnie co tydzień i za 2 miechy jestes taki sam." "hehe i żelu na włosy napyerdol+ solarka hehe". Jeden z drugim dzbanem miałby wytrzymac dynamiczne 30 min to srałby pod siebie a po tym na OiOM. Koksidła nie czają że gość zbudował to na treningu dynamicznym (mniejsze ciezary i dbanie o
  • Odpowiedz
@Beeercik: to jest typowy polski koks. Myśli, ze ma mięśnie, a ma #!$%@? więcej tłuszczu niż baba w ciąży. Sylwetka Ronaldo jest atletyczna, wyglada zdrowo i estetycznie. Większość koksow natomiast wyglada jak jakieś karykatury człowieka
  • Odpowiedz