Wpis z mikrobloga

Laur żenady tygodnia pod tagiem #mikrokoksy i #silownia wędruje do autora wypowiedzi:

dla mnie zbudowanie się jak Ronaldo to z miesiąc ćwiczeń bez przygotowania

Sam Ronaldo z kolei jakimś madafakierem nie jest, a nawet średnią sylwetkę ma bym powiedział.

A co takiego trudnego jest w zbudowaniu się jak Ronaldo? Oczywiście zależy z jakiego pułapu ktoś startuje, ale dla mnie to jest z miesiąc i mogę to udowodnić, a póki co nie ćwiczę w ogóle.


Gratuluję samopoczucia @Errad, choć po tych wypocinach powinieneś zmienić nick na "Error"

#heheszki i trochę #realmadryt

w załączeniu foto, miesiąc na siłowni, pic rel:
biesy - Laur żenady tygodnia pod tagiem #mikrokoksy i #silownia wędruje do autora wyp...

źródło: comment_81RNT04yogstUpVW1zuoCtatzfxcgcXe.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • 1
@biesy Ronaldo nie ma takiej sylwetki tylko dlatego że #!$%@? na silce od urodzenia tylko przede wszystkim z niskiej tkanki tłuszczowej czyli dobrej diety. Taką sylwetkę pewnie da się zrobić w mniej niż rok. Ronaldo jest znakomitym piłkarzem nie przez to że jak cześć myśli śpi na siłowni ale ma ogromny talent do którego dołożył ciężką pracę na treningach piłkarskich.
  • Odpowiedz
@biesy: Ciekawe czy kolega koks też po tym miesiącu #!$%@? metrowego dosiężnego i przebiegnie setkę w około 11 sekund. xDDD
Sylwetka Ronaldo to tylko mała część jego "formy".
  • Odpowiedz
Jak wygąda cardio u Ciebie? W ogóle co traktujesz jako cardio? - może tak zapytam.


@orlando74: Mam nawet rowerek spinningowy w domu żeby to cardio robić, ale ciężko mi to idzie... W takim sensie że mi się nie chce. Ale ogólnie robię 6-9x sesji treningowych tygodniowo i właściwie 2-4x z tego to są "extra workouty" gdzie właściwie przez 15-30min jadę ćwiczenie za ćwiczeniem właściwie bez przerw, wmawiam sobie że zastępuje
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: czyli jeśli chodzi o podstawę czyli jakiekolwiek bieganie to z miejsca odpada (i mam tu na myśli relatywnie krótkie odległości) jak wygląda u Ciebie podciąganie/pull upy/szwedzkie czy chociażby przysiady w większej ilości niż 10 z mniejszymi obciążeniami?
  • Odpowiedz
czyli jeśli chodzi o podstawę czyli jakiekolwiek bieganie to z miejsca odpada (i mam tu na myśli relatywnie krótkie odległości)


@orlando74: Odpada ale tylko ze względu że tego #!$%@? nienawidzę, nie dlatego że bym nie mógł. Ludzie mają naprawdę dziwne pojęcie o wysokiej wadze, albo ja mam na tyle "inny" organizm. Ja bym powiedział że kondycje mam jak przeciętny normik, pomimo tych mięśni i takiej wagi. Nie zdycham po wejściu po schodach, spokojnie mogę krótko pobiegać, nie mam żadnych problemów ze stawami. I sam czuję się naprawdę sprawnie.

podciąganie/pull
  • Odpowiedz
po #!$%@? okaleczac sie do takiego stopnia jak ty?


@zabujca: Po co mam ci to tłumaczyć? Skoro nie masz żadnej pasji, i nic w żadnej dziedzinie (nawet w małym stopniu) nie osiągnąłeś, to i tak tego nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: a nie wolałbys być zręcznym gościem z kondycją? Podciagniesz się choć raz? Sylwetka ogra jest na tyle mało praktyczna, że nie przeszedłbya testów ani do wojska, ani nawet do policji zapewne
  • Odpowiedz
a tez mam pasje, wlaczam i wylaczam swiatlo - 8 serii dziennie po 12 wlaczen/wylaczen


@zabujca: No a czego więcej wymagać od wielbiciela patostreamów...

a nie wolałbys być zręcznym gościem z kondycją?

@piniondz: Ale po co? Nie interesuje mnie to ani trochę, w życiu codziennym myślisz że takie coś się przydaje?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: trochę nie ogarniam ludzi którzy piszą do Ciebie te wszystkie komentarze i próbują Ci wmawiać że to nie praktycznie albo inny #!$%@?. Tak jakby to cokolwiek zmieniało xD
Oby zawsze rosło.

  • Odpowiedz
Oby zawsze rosło.


@rith:OBY!

: trochę nie ogarniam ludzi którzy piszą do Ciebie te wszystkie komentarze i próbują Ci wmawiać że to nie praktycznie albo inny #!$%@?. Tak jakby to cokolwiek zmieniało xD


A jak mnie to śmieszy, nawet nie wiesz ( ͡ ͜ʖ ͡) Zawsze mnie zastanawia czy np Stochowi mówią coś w tym stylu - "na #!$%@? ci te narty, do żabki po
  • Odpowiedz
  • 3
@IntruderXXL Proszę nie trać czasu na dyskusję o sporcie z osobami które siedzą w piwnicy i uzalaja się jakimi są przegrywamy, sami pewnie chętnie poszliby na siłkę ale boją się kontaktu z ludźmi.
  • Odpowiedz