Wpis z mikrobloga

Mam na oku Forda C-max z 2007, 1.8 CDTI przed liftem. Jestem już prawie zdecydowany na zakup ale chciałbym poznać waszą opinie o tym modelu. Lekkie odrapanie na zderzaku, trochę szpachli na jednym nadkolu ale cena okazyjna. Mały przebieg więc mam nadzieję ze dwumasa i wtryski będą w normie. Jedynie co mnie martwi to progi. Z obu stron jest tam warstwa chropowata (tzw barankikl, pic rel) i teraz nie wiem czy bylo tam cos robione. Mam w planie wziać go na podnosnik i obejrzec od spodu. Jak bedzie to niegrozne to jestem zdecydowany na zakup.
#mechanikasamochodowa #ford #focus #kupujzwykopem
1iostatni - Mam na oku Forda C-max z 2007, 1.8 CDTI przed liftem. Jestem już prawie z...

źródło: comment_G44uxQMTqIwtAsEi09dkpxJTpRmUkEk7.jpg

Pobierz
  • 18
@1iostatni diesel i mały przebieg? Znajomy kupił takiego cmaxa też niby w dobrym stanie a tydzień później musiał regenerować wtryski i coś tam jeszcze i wladowal kolejne 4000 xD
@Rst00: @adgebworthy: kupuje od pierwszego wlasciciela, od dalszej rodziny wiec bezpieczniej sie juz nie da. Wiadomo ryzyko zawsze jest ale tutaj je zminimalizowalem jak tylko mogłem.
10kPLN i 157tys przebiegu, jezdzi sie fajnie, silnik chodzi cicho.
Przyjrzałem się raz jeszcze, progi były robione ale źle i wylazi pod lakierem ruda. Możesz brać i zrobić to porządnie. Pierwszy śnieg i wyjdzie wszystko a wtedy o panie..