Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: a to zalezy jeszcze gdzie bo na skrzyzowaniach gdzie i tak jest cykl swiatel to przewaznie guziki nie dzialaja - swiatla i tak musza sie zmienic na czerwone zeby inni mogli przejechac itd. ale jak jest dluga prosta i swiatla sa tylko dla pieszych i przez przejscie moze przechodzi ktos raz na pol godziny to wtedy rzeczywiscie po kilku sek sie zmienia :-)
  • Odpowiedz
  • 11
@MangoZjem Gdyby nie działały to bez wciskania powinno zaświecać się zielone światło dla pieszych. A czegoś takiego nie widziałem. Na skrzyżowaniach to normalne, że nie będzie od razu zielonego światła bo musi przejść cykl.
  • Odpowiedz
Na skrzyżowaniach to normalne, że nie będzie od razu zielonego światła bo musi przejść cykl.


@Mes_Que: oczywiscie. ale na wiekszosci skrzyzowan z ktorych korzystalam to i bez wciskania guzika (mimo ze jest) zapalalo sie zielone dla pieszych bo cykl i tak szedl ¯\_(ツ)_/¯

Gdyby nie działały to bez wciskania powinno zaświecać się zielone światło dla pieszych. A czegoś takiego nie widziałem.


@Mes_Que: zapraszam do Lublina, jest takich mnostwo
  • Odpowiedz
@Mes_Que: Często wciśnięcie oznacza, że w następnym cyklu świateł pieszy w ogóle otrzyma zielone światło. Nie natychmiast, ale przy okazji. A nie wciśniesz, to będziesz czekał
  • Odpowiedz
@MangoZjem: kiedyś stałam w małej mieścinie w Polsce B dobre 5 minut przy przejściu zanim ogarnelam ze dotarła tam cywilizacja i maja przejście na przycisk i muszę go wcisnąć bo inaczej nie będzie zielonego () lepiej wcisnąć niż czekać jak ja (czyt. debil)
  • Odpowiedz