Wpis z mikrobloga

@megana_: Ua, zagadka. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Amelie ale mówisz że również nazwisko...
Brzmi jak film biograficzny, ale wtedy nie mówiłabyś o bohaterce filmowej, hmm.
Marry Poppins?
@Bernan dobrą drogę dedukcji wybrałeś, ale pudło, film ten powstał jakieś 10 lat później i odniósł spory sukces komercyjny :) jego reżyser, jak to ma w zwyczaju, pojawia się w nim, partnerując tajemniczej bohaterce
@megana_: Niestety, trochę googli i po sprawie :/ Chociaż przyznam że pierwszy raz się bawiłem w detektywa i gdyby nie jedna strona gdzie podsumowali znane kobiecie postacie z lat 70' to miałbym problem :)
Nie znałem filmu ani postaci, obejrzę w niedalekiej przyszłości
@Bernan a myślałam, że może sam wpadłeś;( no nic, obejrzyj Annie Hall.koniecznie, bo to, obok Manhattanu, najlepszy film Allena i jedna z lepszych komedii w ogóle. Pozdrawiam i, wciąż myśląc o moich trampkach, życzę przyjemnego seansu.
@megana_: Odnośnie tej twojej gwarancji to mogli mieć racje nie uznając jej. Polecam korzystać z tzw. Rękojmi. Przy towarach które powszechnie uważane są za trwałe bądź do użytku przez dłuższy czas producent ( tudzież sklep) nie może pozwolić na zbyt szybkie zużycie produktu. Np odklejanie się podeszwy, pękanie poszczególnych warstw obuwia. Polecam na starcie mowić, ze chcesz korzystać z rękojmi. Wtedy przeważnie sprzedawca #!$%@? zbroje i albo proponuje towar w tej