Wpis z mikrobloga

@Kimsehu:

burger: imo American Streetz Barbecue na Krupniczej, dobre jedzenie w bardzo rozsadnych cenach, szczerze nie czaje dlaczego tam nie jest napakowane ludzmi

lody: najpopularniejszy jest Good Lood (maja kilka placowek, mozesz sprawdzic na fb), ale osobiscie polecam tez Nice Ice na Krupniczej, ewentualnie w scislym centrum Donizetti na sw. Tomasza
@Kimsehu: witam, jestem ekspertem

burger = moaburger
pizza = z definicji prawdziwych picceri w krakowie jest pare, aczkolwiek najwyzej w rankingu [neapolitanskich] jest chyba pizza garden
kebab = pod 13
lody = Pracownia cukiernicza Stanislawa Skarga [starowislna 83], aczkolwiek ostatnio bardzo wybil sie good lood [ma pare punktow w krakowie]
chinczyk = nie znam sie, mam plebejski smak, wiec niestety nie pomoge

pozdrawiam
Pizza: Nolio, Bistro Praska
Burger: Beef Burger (Warezauera), Boogie Truck (Wawrzyńca)
Lody: Good Lood,
Kebab: dopiero w Niepołomicach
Zapiekanka: Plac Bieńczyce
Grill: Pod NCK

... aż zgłodniałem ;)
@Kimsehu: MoaBurger jest bardzo dobry, ale zobacz też M22, niedawno mi polecono, i jest na nawet wyższym poziomie niż Moa.

Jeśli chodzi o pizze - Pizza Garden daje radę.

Z innych rzeczy zobacz koniecznie kiełbaski z Nyski koło Hali Targowej, brazylijską knajpę Carioca Resto Bar i jako ciekawostkę jeszcze lody Tajskie w budce koło Ronda Generała Maczka.
@Kimsehu: burgery: streat slow food / moa; pizza to miodowy piecyk / gardenpizza dobre jedzenie: Boccanera, międzymiastowa, ZaZie bistro, zakładka, scandale na szczepanskim, kompania kuflowa, bosciaiola, bar mleczyny na grodzkiej