Wpis z mikrobloga

Mam w robocie kumpla bardzo wierzącego. Taki co życzenia składa w stylu "niech cie pan jezus błogosławi" itd. W piątek #!$%@?ł gołąbki ze sklepu, więc pytam się go, dlaczego je mięso skoro jest piątek. Odpowiedział, że tam nie ma mięsa. Wziąłem ten słoik i przeczytałem w składzie "Mięso wieprzowe 15%". A on, że oni tylko tak piszą. Zaśmiałem się tylko i nie ciągnąłem tematu. Przeraża mnie to trochę. W sensie ten mechanizm wyparcia. W obliczu tak oczywistych faktów gość nie potrafi racjonalnie myśleć. Najgorsze, że takich debili jest cała masa i mają realny wpływ na wybór rządzących. Jak usłyszą że ich bożek czegoś oczekuje to naginają oczywiste fakty do swoich urojonych wartości :(

#bekazkatoli
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VodkaDestroyer: I dlatego rzucasz swoje żale na wykopku, że ta masa debili ma wpływ na rządy. Napisz może do Hagi o tym jak łamią twoje prawa człowieka zmuszając Ciebie, przedstawiciela rozumu, do pracy z takimi podludźmi, przecież to niehumanitarne. Ktoś posiadający tak niezaprzeczalne walory umysłowe jak Ty, wszak jesteś ateistą, zasługuje na sporo więcej.
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer Hahah uwielbiam takie wpisy. Dzięki mireczku za prowadzenie swoistej "krucjaty" z katolikami. Fajnie że poruszyłeś temat piekła, nie zapomnę katechetka chyba w 1 klasie podstawówki opisała piekło jako miejsce niekonczacych się tortur dla grzesznych ludzi. Na szczęście szybko przyszła do mnie refleksja że dlaczego w piekle miałoby się smażyć kilka miliardów ludzi innej wiary. Twierdzę też, że z katolicyzmem w takiej formie jakiej funkcjonuje on dziś w Polsce trzeba walczyć,
  • Odpowiedz
@typeson: No też się zgodzę. Jak w każdej instytucji są dobrzy i źli. Mój ksiądz z gimnazjum to prawdziwy człowiek wiary/powołania, który potrafił zaciekawić i poznawać naszą religię. Jako łobuz gimbus przeczytałem biblię przez jego sposób docierania do ludzi. Bardzo miło go wspominam, ale to jak katecheta z techbazy niszczył swoimi lekcjami wiarę w młodych ludziach to też nie zapomnę.
  • Odpowiedz
wiesz czym się różnią katole od takiego islamu? Katolicy ci łba nie utną za to, że się z nich śmiejesz o jaśnie oświecony gimboateisto. Jak dojdzie do zniwelowania kościoła w Polsce, to powstanie nisza, którą szybko muzułmanie wypełnią, ale z nimi sobie tak nie pożartujesz. Francja to przerabia.


@terwer358: Super argument. Zwalczajmy malarię cholerą.
  • Odpowiedz
Najgorsze, że takich debili jest cała masa i mają realny wpływ na wybór rządzących.


@VodkaDestroyer: tak działa demokracja - opuszczanie do głosu wszystkich, których jedynym życiowym osiągnięciem jest to, że nie zabili się przez pierwszych 18 lat..
  • Odpowiedz
@Mirek_z_Mirkowa: zadaje tylko pytania, a Ty unkasz odpowiedzi. Unikanie odpowiedzi jest symptomatyczne, byc moze boisz sie ze w konfrontacji z logika wypadaja slabo.
Seks sam w sobie nie jest potrzebny czlowiekowi do zycia.

Ale rozumiem ze co do komputerow, matematyki, samochodow, filozofii itp potrzymujesz swoja odpowiedz i uwazasz ze to wszystko nie jest naturalne tak?
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen > seks sam w sobie nie jest potrzebny człowiekowi do życia

To wyślij na bezludna wyspę 10 mężczyzn i 10 kobiet. Hipotetycznie nie będą uprawiać seksu bo im go zabierzesz. Wróć po 100 latach i znajdź tam człowieka.
I co znalazłeś?
SEKS jest potrzebny człowiekowi do życia, nie jest potrzebny do PRZEŻYCIA, a to jest #!$%@? różnica.
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: Grube dziewczyny mówią, że trochę im się przytyło w ostatnim miesiącu. Gej powie, że homoseksualizm to nie choroba. Piwniczak taguje #bekazkatoli, bo się będzie brandzlował do plusów. Tak to już działa i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz