Wpis z mikrobloga

Mam w robocie kumpla bardzo wierzącego. Taki co życzenia składa w stylu "niech cie pan jezus błogosławi" itd. W piątek #!$%@?ł gołąbki ze sklepu, więc pytam się go, dlaczego je mięso skoro jest piątek. Odpowiedział, że tam nie ma mięsa. Wziąłem ten słoik i przeczytałem w składzie "Mięso wieprzowe 15%". A on, że oni tylko tak piszą. Zaśmiałem się tylko i nie ciągnąłem tematu. Przeraża mnie to trochę. W sensie ten mechanizm wyparcia. W obliczu tak oczywistych faktów gość nie potrafi racjonalnie myśleć. Najgorsze, że takich debili jest cała masa i mają realny wpływ na wybór rządzących. Jak usłyszą że ich bożek czegoś oczekuje to naginają oczywiste fakty do swoich urojonych wartości :(

#bekazkatoli
  • 169
rozumiem, że zgadzasz się, że tym co noszą burki religia rzuciła się na mózg?


@VodkaDestroyer: Haha znowu naciagasz wszystko pod swoja teze, ja napisalem ze tylko czesc muzulmanek tak robi ze zakrywa cale swoje cialo i ze generalizujesz. Skoro dopuszczasz sie generalizowania i takich prostych manipulacji to o czym z toba dyskutowac ?
religia się rzuca na mózg


@VodkaDestroyer: Samo w sobie okreslenie jest obrazliwe wiec w sumie o czym rozmawiac z takim prostym czlowiekiem

Co w takim razie byloby dla ciebie wystarczającym dowodem


Po co mi dowody w sprawie ktora jest oczywista oczywistoscia, religia zmienia swiatopoglad, taki jest jej cel. To ze tobie nie podobaja sie pewne zasady ktorymi kieruja w zyciu sie katolicy, buddysci czy baptyści jest jak najbardziej ok, ale publiczna
Dyskutujesz z typem ktory przez 10h sluchal testovirona xD


@UMBEMBA: Testoviron prezentuje sobą więcej niż bóg biblii. Testo tylko pokrzyczy, a tamten morduje niewinnych i skazuje ich na tortury przez całą wieczność.
@VodkaDestroyer:
To teraz nie kumam.
Jeżeli nie robi glupich katolickich obowiązków to znaczy że jest mądrzejszy niż typowy katol, bo odchodzi od głupot?
Czy to znaczy że jest jeszcze głupszy bo nie dość że jest katolem to jeszcze upośledzonym?
bo mi sie miesza kurdebele.
@VodkaDestroyer:
no dobra ale on jest hipokrytą bo uważa się za katola i je mięso w piątek?
czy ty jesteś hipokrytą bo przeszkadza ci to że koleś omija głupoty katoli którzy są głupi?
Ja nie kumalski ¯\_(ツ)_/¯
Na moje im wiecej bedą omijali głupoty tym szybciej zrozumieją że reszta też nie ma sensu.
na moje na +
@VodkaDestroyer: > Niech sobie wszyscy wierzą w co chcą dopuki mnie do tego nie mieszają.
No zobacz. Ale jak kolega sobie jadł mięsko w piątek ani trochę Ci nie zawadzając, to musiałeś go obśmiać i na mirko opisać jakim nie jest idiotą. Czyli jednak przeszkadza? :)


@darosoldier: A nie uśmiechał się pod nosem? Wszyscy grzeszą, czasem z premedytacją. To raczej nie jest powód, żeby sugerować obłudę, czy jakieś "wyparcie".