Wpis z mikrobloga

@rezyserzycia: Nie wiem kim jesteś, nie wiem gdzie jesteś ale... chyba Ci się udało bo dostałem dzisiaj pracę, w której zaczynam już za tydzień a w obecnej dostałem wolne żeby jechać w Bieszczady na najbliższy weekend. Dziękuję Pan Reżyser! Oby i Tobie coś dzisiaj dobrego się trafiło! :)
@rezyserzycia jakiś facet przyszedł do mnie do roboty, chciał kupić 2 opakowania kropli do nosa, rzucił stówą na ladę, a ja mu powiedziałam, że nie będę miała jak wydać, to ten mnie od tumanów #!$%@? zwyzywał, zabrał hajs i wyszedł trzaskając drzwiami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rezyserzycia: W poprzedni piątek musiałem awaryjnie ruszać swoim autem i zawieźć pracowników (śpiochów bo zaspali na pociąg) na lotnisko do Gdańska z Grudziądza. Miałem na to 1,5 godziny, swoją starą Mazdą 3 z 2004 (89KM BK). Ja oczywiście zielony jak tu dojechać, sam z Gdańska nigdy nie leciałem, tylko z Wawy. Mówię dobra, jadę. Udało mi się dotrzeć tam w godzinę, pracowników odprawić za granicę, wszystko ładnie pięknie. Dzisiaj szefo nie
@rezyserzycia: no tak 7/10 dostałam paczkę z aparatem (na szczęście niewiele wartym) owiniętą ogromną ilością folii bąbelkowej. I tak był rozwalony, buziaczki Poczto Polska ( ) ale zrobiłam też 24km na rowerze i jest oke XD